40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties Bolotņiks – Buatsi, tiešraide (LIVE)

Ričards Bolotņiks, likmetv
29. jūnijs, 2021, 13:32
Ričards Bolotņiks | Foto: Vladislavs Proškins

15. augustā boksa cīņu “Matchroom Boxing Fight Club” ietvaros aizvadīs latvietis Ričards Bolotņiks (18-5-1) un brits Džošua Buatsi (14-0). Cīņa risināsies pussmagajā svara kategorijā jeb līdz 79,4 kilogramiem.

Cīņu varēs redzēt DAZN platformā. Abonaments maksā 1,99 britu mārciņas (2,31 eiro) mēnesī.

Bolotņiks kopš 2019. gada ir Eiropas čempions pussmagajā svara kategorijā. Viņa oponents ir 2016. gada Rio Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs, savukārt boksera menedžeris ir visā pasaulē labi zināmais Entonijs Džošua.

Brits tiek uzskatīts par pussmagās svara kategorijas uzlecošo zvaigzni, un cīņa pret latviešu bokseri būs pirmais lielais solis, lai to apliecinātu. Buatsi guvis panākumu ar nokautu jau četrās spēkošanās reizēs pēc kārtas, līdz šim pēdējo reizi pieveicot Danielu Blendu jau ceturtajā raundā.

Par profesionālu bokseri viņš kļuva 2017. gadā, vienu gadu pēc Rio Olimpiskajām spēlēm un bronzas godalgas.  Savā karjerā viņš nekad nav boksējis ilgāk par septiņiem raundiem, kas sarežģī iespēju noteikt viņa spējas ilgākā mačā.

Bolotņiks iepriekš pierādījis, ka ir krietni vien labāks, nekā rāda viņa statistika, kas nav sportistam glaimojoša. Latvietis guvis septiņas uzvaras pēc kārtas un nav piedzīvojis neveiksmi kopš 2018. gada, kad sestajā raundā piekāpās Tabiso Mčunu.

Savu iepriekšējo uzvaru Bolotņiks svinēja decembrī, kad 10. raundā pieveica vācu bokseri Sergeju Mičelu.

Bolotņikam karjeras svarīgākā cīņa – pretī brits Buatsi

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis