40 EUR bezriska likme
Saņemt

Bolotņikam karjeras svarīgākā cīņa – pretī brits Buatsi

Ričards Bolotņiks, likmetv
17. jūnijs, 2021, 16:50
Ričards Bolotņiks | Foto: Baltic News

15. augustā “Matchroom Boxing Fight Camp” ietvaros risināsies titula cīņa pussmagajā svara kategorijā starp latvieti Ričardu Bolotņiku un britu Džošua Buatsi. Duelis risināsies Lielbritānijā, Brentvūdā. Cīņa tiks translēta DAZN platformā.

31 gadu vecais rīdzinieks savā profesionālā boksera karjerā aizvadījis 24 cīņas, kurās izcīnījis 18 uzvaras, piecas reizes piekāpies saviem oponentiem un vēl reizi spēcīgākais bokseris nav noskaidrots.

Viņa pretinieks, trīs gadus jaunākais brits, bijis pārāks visās 14 dueļos, kuros piedalījies, 12 no tiem noslēdzot ar nokautu.

Bolotņiks kopš 2019. gada ir Eiropas čempions pussmagajā svara kategorijā. Viņa oponents ir 2016. gada Rio Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs, savukārt boksera menedžeris ir visā pasaulē labi zināmais Entonijs Džošua.

Brits tiek uzskatīts par pussmagās svara kategorijas uzlecošo zvaigzni, un cīņa pret latviešu bokseri būs pirmais lielais solis, lai to apliecinātu. Buatsi guvis panākumu ar nokautu jau četrās spēkošanās reizēs pēc kārtas, līdz šim pēdējo reizi pieveicot Danielu Blendu jau ceturtajā raundā.

Par profesionālu bokseri viņš kļuva 2017. gadā, vienu gadu pēc Rio Olimpiskajām spēlēm un bronzas godalgas.  Savā karjerā viņš nekad nav boksējis ilgāk par septiņiem raundiem, kas sarežģī iespēju noteikt viņa spējas ilgākā mačā.

Bolotņiks iepriekš pierādījis, ka ir krietni vien labāks, nekā rāda viņa statistika, kas nav sportistam glaimojoša. Latvietis guvis septiņas uzvaras pēc kārtas un nav piedzīvojis neveiksmi kopš 2018. gada, kad sestajā raundā piekāpās Tabiso Mčunu.

Savu iepriekšējo uzvaru Bolotņiks svinēja decembrī, kad 10. raundā pieveica vācu bokseri Sergeju Mičelu.

“Matchroom Fight Camp” dueļu kartītē būs vēl sešas cīņas: Savanna Māršala – pretiniece tiks paziņota, Reimonds Fords – Rīs Beloti, Maikls Makinsons – Pšemislavs Runovsis, Fēlikss Kešs – pretinieks tiks paziņots, Kešs Farūks – pretinieks tiks paziņots, Nataša Tomasa – pretiniece tiks paziņota.

Par absolūtu cīņas favorītu tiek uzskatīts Buatsi, uz kura uzvaru pieejams koeficients 1,15, savukārt Bolotņikas iespējas triumfēt novērtētas ar koeficientu 8,00. Protams, ka vismazāk ticamais scenārijs ir neizšķirts – koeficients 35,00.

Kur skatīties Bolotņiks – Buatsi, tiešraide (LIVE)

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss