40 EUR bezriska likme
Saņemt

Znaroka un Vītoliņa “Spartak” uzņem “Avtomobilist”

Maskava, 18:30 @ 13.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā vienība ir beidzot kārtīgi ieskrējusies un gadu iesākusi ļoti veiksmīgi. Pēdējā spēlē fantastiska atspēlēšanās pret vienu no līgas labākajām komandām Jaroslavļas “Lokomtiv” (1-3 rezultāts uz tablo rādija pēc nospēlētām 40 spēles minūtēm, bet pamatlaikā spēle beidzas ar 4-3 “Spartak” uzvaru). 3 uzvaras jau iekrājuši šajā kalendārajā gadā “Spartak” vienība un divas no tām izbraukumā.

“Avtomobilist” šī būs trešā spēle pēdējo četru dienu laikā, kas noteikti būs jūtams laukumā. Komandas vienam no vadošajiem spēlētājiem Pāvelam Dacjukam ir 42 gadi un šāds grafiks, lai vai kā gribētu, būs ļoti smags. “Avtomobilist” sniegums laukumā arī nepārliecina jau kādu labu laiku, lai arī bija pacēlums pēc 10 zaudētu spēļu sērijas tomēr stabilitāte vēljoprojām nav novērojama.

Ļoti laba izvēle, manuprāt, šim mačam. Ieteikums gan šo izvēli ņemt līdz koeficients ir vismaz 1,80.

Prognoze neprecīza: “Avtomobilst” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KHL, Maskavas "Spartak" - "Avtomobilist": "Spartak" uzvara (likme bez neizšķirta)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64