40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: vēsturiski savstarpējie mači bijuši rezultatīvi

Tampere, 20:20 @ 19.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlasei nākamā spēle Pasaules čempionātā ir ceturtdienas vakarā pret Čehiju, ko vēsturiski vēl ne reizi nav izdevies pārspēt PČ ietvaros. Čempionātu čehi iesākuši visai pieticīgi, jo iepriekšējā spēlē negaidīti zaudēts Austrijai pēcspēles metienos un vienīgais panākums bijis pret Lielbritāniju.

Lai gan kopumā trūkst vairāki līderi, Čehijas sastāvs ir visai interesants, arī ar piegaršu no NHL septiņu spēlētāju sastāvā. Īpaši jāizceļ Rūdolfa Balcera komandas biedrs Sanhosē “Sharks” Tomāšs Hertls, kuram regulārajā sezonā bija 30 gūti vārti un 34 rezultatīvas piespēles.

Interesanti, ka pēdējās četrās savstarpējās spēlēs izlases kopā guvušas sešus vai vairāk vārtus. Čehijai vajadzētu salutēt un spēlēt rezultatīvi, cerams, ka arī Latvija turēs līdzi. Prognozēju, ka valstsvienības pamatlaikā kopā gūs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze precīza: Čehijas uzvara 5:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: kopā vairāk par 5,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45