40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: Latvijai variantus diemžēl neredzu

Tampere, 16:20 @ 13.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Jau 26. hokeja pavasaris ir klāt, un piektdienas pēcpusdienā Latvijas izlase Pasaules čempionātu uzsāks pret neprognozējamo ASV izlasi. Pēdējās divās pārbaudes spēlēs latviešiem bija itin pārliecinošas uzvaras pār pietiekami nevarīgo Kazahstānu, lai gan šajā turnīrā kazahiem tiek prognozēti labāki rezultāti.

ASV izlasei, kā jau ierasts, ļoti daudz spēlētāju ir no NHL, taču tikai trīs ir ar Pasaules čempionātu pieredzi, turklāt aizvadīta tikai viena pārbaudes spēle, piekāpjoties bullīšos Kanādai ar 3:4. Desmit PČ laikā ASV izcīnījusi četras godalgas. Komanda ir pietiekami jauna, tāpēc arī neprognozējama.

Latvija pret ASV PČ spēlējusi kopumā 14 reizes, un cīņas bijušas sīkstas, taču pie panākuma izdevies tikt tikai trīsreiz. Arī Latvijas izlases sastāvs ir visai jauns, un tajā ir deviņi debitanti. Mani dara piesardzīgu aizsardzības līnija, kas nav ar to lielāko PČ pieredzi.

Ja noliekam faktus un emocijas katru savā pusē, manuprāt, Latvijas izlasei šodien nebūs nekādu cerību. Prognozēju, ka ASV izcīnīs uzvaru ar vismaz divu (-1,5) vārtu pārsvaru.

Prognoze precīza: ASV uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: ASV handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.13
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45