40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: komandas bijušas rezultatīvas

Pitsburga, 1:00 @ 23.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz trešdienu iespējama divu latviešu tikšanās NHL laukumos, jo Pitsburgas “Penguins” un Teodors Bļugers uzņems Kolumbusas “Blue Jackets” un Elvi Merzļikinu, taču savainojuma dēļ Latvijas vārtsargs varētu arī nepalīdzēt savai komandai.

Abas komandas pēdējo piecu spēļu nogriezni aizvada veiksmīgi, katrai izcīnot pa četrām uzvarām, turklāt abas spēlē rezultatīvi. Savstarpējos dueļos labāk veicies “Penguins” (5:2 un 3:2), kas arī liecina par acij baudāmu hokeju.

“Blue Jackets” guvusi par pieciem vārtiem vairāk nekā “Penguins”, taču Pitsburgas aizsardzības zona bijusi krietni vien stabilāka un drošāka. Prognozēju, ka abas komandas pamatlaikā kopā gūs vismaz septiņus vārtus.

Prognoze neprecīza: “Penguins” uzvara 5:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: pamatlaikā kopā vairāk par 6,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.06
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45