40 EUR bezriska likme
Saņemt

Video prognoze: būs rezultatīvs hokejs

Jelgava, 19:40 @ 06.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja čempionātā pavasaris ir klāt, un trešdienas vakarā norisināsies otrā finālspēle starp HK “Zemgale/LLU” un “Olimp/Venta 2002”. Nedēļas sākumā “Zemgale” kārtīgi pademolēja tik daudz izslavēto “Olimp” aizsardzību, jo uzvarēja ar 5:0.

Tā ir tikai pirmā finālspēle, un to noteikti teiks arī “Zemgales” galvenais treneris Artis Ābols. Mana pirmā mazā prognoze ir, ka šovakar abas komandas gūs vārtus. Tas nozīmē, ka būs rezultatīvs hokejs, varbūt ne tas skatāmākais no līdzjutēju puses, taču vārti būs, līdz ar to mana lielā prognoze ir, ka “Zemgale” un “Olimp” kopā gūs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: kopā vairāk par 5,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.35
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45