40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vai “Valencia” turpinās CSKA nedienas?

Valensija @ 04.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīga turpinās arī šajā nedēļā. Šoreiz vēlos vērst jūsu uzmanību uz maču starp “Valencia” un CSKA basketbola vienībām

Maskavas komandu šobrīd piemeklējusi krīze. Uz visu sezonu traumēts Nikola Milutinovs un sastāvā vēl aizvien nevar spēlēt Vils Kleibērns. Tā sauktā Maikla Džeimsa sāga ir sabojājusi mikroklimatu, kas ir lieliski redzams laukumā. Tas, protams, arī atspoguļojās rezultātos. Trīs zaudējumi iepriekšējās četrās spēlēs. Nupat arī piedzīvota pārsteidzoša neveiksme VTB Vienotajā basketbola līgā poļu klubam “Zielona Gora”. Tāpat daudz situāciju maina fakts, ka CSKA komandai, visticamāk, nepalīdzēs Tornike Šengelija.

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

“Valencia” komanda nupat kā izkritusi no vadošā astotnieka, pateicoties trīs zaudējumiem pēc kārtas. Taču “Valencia” basketbolisti spēlē atzīstami tieši savā laukumā. Pēdējās desmit spēlēs tie iespējuši septiņas uzvaras. Šajā mačā Valensijas basketbolistiem ir reāli pacīnīties par uzvaru, to arī prognozēju.

Pafbet piedāvā šo spēli arī aplikācijā “Top Picks”, kur bez finansiālu līdzekļu ieguldīšanas iespējams veikt prognozes un tikt pie reālas naudas.

Lejupielādē ŠEIT.

Prognoze precīza: “Valencia” uzvara ar 105:103

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, “Valencia" vs CSKA: "Valencia" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73