40 EUR bezriska likme
Saņemt

Uz viļņa esošā “Sevilla” pret buksējošo “Borussia”

Sevilja, 22:00 @ 17.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Čempionu līgas astotdaļfināls: “Sevilla” pret Dortmundes “Borussia”. Pirms pāris mēnešiem, pēc izlozes, kurš gan būtu domājis, ka “Sevilla” būs tik acīmredzams favorīts šajā spēlē. Tomēr pēdējos mēnešos Dortumunde pagaidu trenera Edina Terziča vadībā spēlē ļoti haotisku futbolu. Grūti saprast, kādu futbolu cenšanās spēlēt Dortmundes komanda un tas atspoguļojas nestabilajos rezultātos. Vienīgais veids, kā pagaidām komanda var spēlēs aizķerties ir talantīgā Erlinga Holanda, kurš ir jau šobrīd ir viens no labākajiem uzbrucējiem pasaulē.

“Sevilla” savukārt ir komanda uz viļņa. Uzvarēta “Barcelona” Spānijas kausa pusfinālā, uzvaras raiti krājas arī “La Liga” čempionātā, kur komanda atrodas drošā ceturtajā vietā. Ja neskaita Okamposu, tad sastāvā nav lielu iztrūkumu. Uzskatu, ka “Sevilla” uzvarēs un to izdarīs, gūstot vismaz divus vārtus. Tāpat ticu, ka “Sevilla” varētu uzvarēt, neļaujot Dortmundei gūt vārtus.

Prognoze neprecīza: “Borussia” uzvara 3:2

Turpini UEFA kausu sezonu ar likmi bez riska! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
ČL, "Sevilla" - "Borussia" (D): "Sevilla" uzvara uz nulli
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 4.00
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84