Sevilja, 22:00 @ 17.02.2021

Prognoze neprecīza!

Čempionu līgas astotdaļfināls: “Sevilla” pret Dortmundes “Borussia”. Pirms pāris mēnešiem, pēc izlozes, kurš gan būtu domājis, ka “Sevilla” būs tik acīmredzams favorīts šajā spēlē. Tomēr pēdējos mēnešos Dortumunde pagaidu trenera Edina Terziča vadībā spēlē ļoti haotisku futbolu. Grūti saprast, kādu futbolu cenšanās spēlēt Dortmundes komanda un tas atspoguļojas nestabilajos rezultātos. Vienīgais veids, kā pagaidām komanda var spēlēs aizķerties ir talantīgā Erlinga Holanda, kurš ir jau šobrīd ir viens no labākajiem uzbrucējiem pasaulē.

“Sevilla” savukārt ir komanda uz viļņa. Uzvarēta “Barcelona” Spānijas kausa pusfinālā, uzvaras raiti krājas arī “La Liga” čempionātā, kur komanda atrodas drošā ceturtajā vietā. Ja neskaita Okamposu, tad sastāvā nav lielu iztrūkumu. Uzskatu, ka “Sevilla” uzvarēs un to izdarīs, gūstot vismaz divus vārtus. Tāpat ticu, ka “Sevilla” varētu uzvarēt, neļaujot Dortmundei gūt vārtus.

Prognoze neprecīza: “Borussia” uzvara 3:2

Turpini UEFA kausu sezonu ar likmi bez riska!

ČL, "Sevilla" - "Borussia" (D): "Sevilla" uzvara uz nulli
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
4.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT