Vitorija, 22:00 @ 29.12.2020

Šajā nedēļā atkal Eirolīgas spēles no manis. Divu Spānijas komandu derbijs: Vitorijas “Baskonia” savā laukumā uzņem “Valencia” komandu. Šajā spēlē par favorītiem tiek uzskatīti mājinieki, bet, manuprāt, Valensijas komanda ir labāka ar baskiem gan uz papīra, gan skatoties spēles satura un turnīra tabulas ziņā. Tādēļ mani nebiedē, ka komanda spēlē izbraukumā un uzskatu, ka būs tīra Valensijas komandas uzvara.

Uzskatu, ka koeficients 2,32 ir ļoti pateicīgs spēlei, kura patiesībā ir vērtējama kā 50 pret 50. Valensija labi spēlē viesos: 7 spēles 4 uzvaras. Pie tam pret tādām komandām, kā Madrides “Real”, Kauņas “Žalgiris” un Stambulas “Fenerbache”. Tas pats attiecas uz sastāvu, ja salīdzinam pa pozīcijām, “Valencia” ir labāk nokomplektēta. Vēl vērts pieminēt, ka “Baskonia” iepriekšējās piecās spēlēs savā laukumā guvusi tikai divus panākumus.

Prognoze neprecīza – “Baskonia” uzvarēja ar 71:70

Labākais gada interneta kazino dubulto jauno klientu bonusu – nepalaid garām!

ULEB Eirolīga. "Baskonia" - "Valencia": "Valencia" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.32
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT