Telaviva, 21:15 @ 22.12.2020

Prognoze precīza!

Mana šodienas prognoze ir uz spēli ULEB Eirolīgā: Telavivas “Maccabi” savā laukumā uzņems Atēnu “Panathinaikos”. Uzskatu, ka “Maccabi” šajā spēlē uzvarēs vismaz ar piecu punktu pārsvaru, tātad, -4,5 handikaps (ieskaitot papildlaiku.)

“Maccabi” ir ļoti laba nokomplektēta komanda. Ārējā līnijā spēlē tādi basketbolisti kā, Vilbekins un Dorsijs. Komandai arī “garais gals” ir dziļš: Benders, Zizičs, Hanters, un nevar aizmirst arī NBA daudzas sezonas aizvadījušo Omri Kaspi. “Maccabi” ļoti sekmīgi spēlē savā laukumā: kopš 1.novembra tikai viens zaudējums un izcīnītas sešas uzvaras.

“Maccabi” ir laba savās mājās – tur arī uzveiktas tiešās konkurentes. Līdz ar to komanda šajā spēlē ir favorīte un uzskatu, ka uzvarēs visai pārliecinoši. “Panathinaikos” šajā sezonā spēlē ar samazinātu budžetu un attiecīgi arī rezultāti nav tik labi. Komandas sastāvs objektīvi ir vājāks par “Maccabi” vienību. Un svarīgi arī atzīmēt – Atēnu komanda izbraukumā spēlē vāji: Eirolīgas pēdējās piecās spēlēs tikai viens panākums.

ULEB Eirolīga. "Maccabi" - "Panathinaikos": -4,5 "Maccabi" (ieskaitot papildlaiku)
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT