Monako, 19:30 @ 19.01.2021

Prognoze precīza!

Arī šajā nedēļā mūs sagaida daudz basketbola. Šoreiz apskatīsim ULEB eirokausa “Top16” otrās kārtas spēli starp Francijas basketbola klubu “Monaco” un Spānijas spēcīgākās līgas komandu Malagas “Unicaja”.

Pirmajā kārtā abas vienības spēlēja pret saviem tautiešiem. “Monaco” pārliecinoši uzvarēja “Nanterre”, savukārt “Unicaja” neizteiksmīgā spēlē zaudēja “Joventut”.Lielisku sniegumu rādošā komanda no Francijas ir nokomplektēta ar labiem spēlētājiem, tajā skaitā, ar amerikāni, kuram ir bulgāru pase, Dī Bostu, iepriekš Francijas jauniešu izlasēs spēlējušo Abdulaiju N’Doijē un ar Eirolīgas pieredzi esošo Matiasu Lesortu.

Malagas kluba lielākais trūkums ir tās savainotie spēlētāji. Komandas lazaretē atrodas galvenie komandas spēles veidotāji – Alberto Diass un Gels Mekels. Tādēļ ir iztrūkums ar meistarīgiem spēlētājiem ārējā līnijā. 

Mana prognoze šim mačam ir handikaps -3 uz “Monaco”

Prognoze precīza: spēles rezultāts 90:71

Top Picks sporta prognožu spēle!ULEB Eirokauss, "Monaco" - Malagas “Unicaja”: handikaps -3 uz “Monaco”
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.73
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
3
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
72
Precīzas
32
Zaudētas
40
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT