40 EUR bezriska likme
Saņemt

ULEB eirokauss: pārliecinošie “Monaco” uzņem Malagas basketbolistus

Monako, 19:30 @ 19.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Arī šajā nedēļā mūs sagaida daudz basketbola. Šoreiz apskatīsim ULEB eirokausa “Top16” otrās kārtas spēli starp Francijas basketbola klubu “Monaco” un Spānijas spēcīgākās līgas komandu Malagas “Unicaja”.

Pirmajā kārtā abas vienības spēlēja pret saviem tautiešiem. “Monaco” pārliecinoši uzvarēja “Nanterre”, savukārt “Unicaja” neizteiksmīgā spēlē zaudēja “Joventut”.

Lielisku sniegumu rādošā komanda no Francijas ir nokomplektēta ar labiem spēlētājiem, tajā skaitā, ar amerikāni, kuram ir bulgāru pase, Dī Bostu, iepriekš Francijas jauniešu izlasēs spēlējušo Abdulaiju N’Doijē un ar Eirolīgas pieredzi esošo Matiasu Lesortu.

Malagas kluba lielākais trūkums ir tās savainotie spēlētāji. Komandas lazaretē atrodas galvenie komandas spēles veidotāji – Alberto Diass un Gels Mekels. Tādēļ ir iztrūkums ar meistarīgiem spēlētājiem ārējā līnijā.

Mana prognoze šim mačam ir handikaps -3 uz “Monaco”

Prognoze precīza! Spēles rezultāts – 90:71

Top Picks sporta prognožu spēle!

Prognozes rezultāts:Precīza
ULEB Eirokauss, "Monaco" - Malagas “Unicaja”: handikaps -3 uz “Monaco”
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.73
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73