Abū Dabī, 05:00 @ 24.01.2021

 

Prognoze neprecīza!

Jau pavisam drīz, risināsies UFC 257, kurā pilnīgi noteikti galvenais notikums būs īru cīkstoņa Konora Makgregora cīņa pret amerikāni Dastinu Porjē.

Šī būs otrā reize, kad sportisti cīnīsies viens pret otru. Pirmoreiz tas notika pirms septiņiem gadiem, 2014.gadā, kad Makgregors izcīnīja uzvaru pirmajā raundā ar tehnisko nokautu (TKO). Tā cīņa gan nav uzskatāma par objektīvu mērauklu šai, jo toreiz Porjē vēl bija pavisam jauns un Makgregors bija savas karjeras augstākajā punktā.

Kopš abu cīkstoņu pirmās tikšanās reizes cīņas, abi ir piedzīvojuši tikai divus zaudējumus. Dastinam nācās atzīt Maikla Džonsona pārākumu, savukārt Konoram zaudējums pret Neitu Diazu. Tāpat gan Konorou, gan Porjē uzveicis Habibs Nurmagomedovs.

Porjē ir daudzpusīgs cīnītājs, kurš no savām 26 uzvarām 12 ir ieguvis ar nokautu (KO), taču neredzu kā viņam varētu palīdzt viņa cīņas arsenāls tikt galā ar Makgregoru piecos raundos.

Īru sportists pats atzinis, ka iepriekšējā cīņā pret Nurmagomedovu nebija nedz pietiekami koncentrējies, nedz arī savā labākajā sportiskajā formā. Ļoti iespējams, ka savu lomu nospēlēja arī naudas faktors. Viņš bija sapelnījis miljonus iepriekšējās cīņās un tas viņu atslābināja. 

Šobrīd Makgregors ir lieliskā fiziskajā formā un fokusējies par visiem 100%. Pieejamā čempiona josta vieglajā svarā noteikti ir radījusi papildus motivāciju. Manā izpratnē Konors šobrīd ir viens no labākajiem straikeriem MMA.

Mana prognoze: Konora Makgregora uzvara.

Synottip piedāvā: 100% likmes apdrošināšana uz Makgregoru

UFC‌ ‌257. Konors Makgregors pret Dastinu Porjē: Makgregora uzvara
Veikt Likmi
kategorija
UFC
Koeficients
1.31
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
1
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
23
Zaudētas
29
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT