40 EUR bezriska likme
Saņemt

UFC‌ ‌257:‌ ‌Makgregora‌ ‌un‌ ‌Porjē‌ ‌divcīņa‌ ‌par‌ ‌čempiona‌ ‌jostu‌ ‌

Abū Dabī, 05:00 @ 24.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

 

Prognoze neprecīza!

Jau pavisam drīz, risināsies UFC 257, kurā pilnīgi noteikti galvenais notikums būs īru cīkstoņa Konora Makgregora cīņa pret amerikāni Dastinu Porjē.

Šī būs otrā reize, kad sportisti cīnīsies viens pret otru. Pirmoreiz tas notika pirms septiņiem gadiem, 2014.gadā, kad Makgregors izcīnīja uzvaru pirmajā raundā ar tehnisko nokautu (TKO). Tā cīņa gan nav uzskatāma par objektīvu mērauklu šai, jo toreiz Porjē vēl bija pavisam jauns un Makgregors bija savas karjeras augstākajā punktā.

Kopš abu cīkstoņu pirmās tikšanās reizes cīņas, abi ir piedzīvojuši tikai divus zaudējumus. Dastinam nācās atzīt Maikla Džonsona pārākumu, savukārt Konoram zaudējums pret Neitu Diazu. Tāpat gan Konorou, gan Porjē uzveicis Habibs Nurmagomedovs.

Porjē ir daudzpusīgs cīnītājs, kurš no savām 26 uzvarām 12 ir ieguvis ar nokautu (KO), taču neredzu kā viņam varētu palīdzt viņa cīņas arsenāls tikt galā ar Makgregoru piecos raundos.

Īru sportists pats atzinis, ka iepriekšējā cīņā pret Nurmagomedovu nebija nedz pietiekami koncentrējies, nedz arī savā labākajā sportiskajā formā. Ļoti iespējams, ka savu lomu nospēlēja arī naudas faktors. Viņš bija sapelnījis miljonus iepriekšējās cīņās un tas viņu atslābināja.

Šobrīd Makgregors ir lieliskā fiziskajā formā un fokusējies par visiem 100%. Pieejamā čempiona josta vieglajā svarā noteikti ir radījusi papildus motivāciju. Manā izpratnē Konors šobrīd ir viens no labākajiem straikeriem MMA.

Mana prognoze: Konora Makgregora uzvara.

Synottip piedāvā: 100% likmes apdrošināšana uz Makgregoru [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
UFC‌ ‌257. Konors Makgregors pret Dastinu Porjē: Makgregora uzvara
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 1.31
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71