40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Verona” paņems vismaz punktu pret “Juventus”

Verona, 19:30 @ 10.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Verona” – Turīnas “Juventus” 0:1 (0:0)

Itālijas A sērijas 14. kārtas mačā ceturtdien savstarpējo spēli Veronā aizvadīs mājiniece “Verona” un titulētā Turīnas “Juventus”.

Iepriekšējie rezultāti

“Verona” šosezon spēlē katstrofāli, jo piedzīvoti 10 zaudējumi 13 spēlēs, kas ar pieciem punktiem liek ieņemt pēdējo vietu čempionāta kopvērtējumā. Savukārt “Juventus” ar septiņām uzvarām 13 mačos un 25 punktiem atrodas septītajā pozīcijā. Turīnai šobrīd ir četru uzvaru sērija Itālijā, kamēr “Verona” ir cietusi astoņas neveiksmes pēc kārtas.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām septiņām abu komandu savstarpējām spēlēm A sērijā “Verona” ir spējusi paņemt punktus pret “Juventus” (trīs uzvaras un trīs neizšķirti). Koeficients uz to, ka “Verona” uzvarēs vai spēlēs neizšķirti ir 2.04.

Pēdējās septiņās A sērijas cīņās, kas notikušas Veronā abi klubi ir spējuši gūt vārtus. Koeficients uz to, ka gan “Verona”, gan “Juventus” atzīmēsies ar goliem ir 1.80. Savukārt futbola faniem, kuri tic “Verona” izredzēm izcīnīt uzvaru, iespējams veikt arī apvienoto likmi (8.50), ka 1) “Verona” uzvarēs, 2) abas komandas gūs vārtus un 3) kopumā būs vērojami vairāk nekā 2,5 vārti.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Verona" paņems vismaz punktu pret "Juventus"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.04
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37