40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Valencia” pret “Granada”

Valensija, 17:15 @ 21.03.2021

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā svētdien “Valencia” savā laukumā uzņems “Granada”. Turnīra tabulā komandas šķir seši punkti, un “Valencia” ar 30 punktiem atrodas 12. vietā, kamēr “Granada” ieņem 8. vietu, no Eirokausu zonas atpaliekot par sešiem punktiem.

“Valencia” sniegums nav no tiem stabilākajiem, jo uzvaras mijas ar zaudējumiem – pēdējās septiņās Spānijas čempionāta spēlēs komandas kontā ir trīs uzvaras, trīs neizšķirti un viens zaudējums.

“Granada” šonedēļ noslēdza dalību UEFA Eiropas līgā, un kopumā pēdējās septiņās spēlēs, ņemot vērā visus turnīrus, komanda četras reizes zaudējusi un trīs reizes tikusi pie panākuma.

Favorītes statusā pirms svētdienas spēles atrodas “Valencia”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 2,02, neizšķirta iespējamība novērtēta ar koeficientu 3,45, savukārt “Granada” panākumam piešķirts koeficients 3,70.

Ja ieskatās tendencēs, tad pēdējās trīs no piecām “Granada” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā kopā gūti vismaz trīs vārti. Uz to, ka arī šajā mačā komandas būs precīzas vismaz trīs reizes (over 2,5), var uzlikt ar koeficientu 2,07.

Visās pēdējās piecās “Granada” izbraukuma spēlēs abas komandas guvušas vārtus. Par to, ka tā ir visai reāla iespēja arī svētdien, liecina koeficients 1,86.

“Granada” bijusi precīza 2. puslaikā aizvadītajās sešās vietējā čempionāta spēlēs, un šī notikuma iestāšanās svētdien novērtēta ar koeficientu 2,10.

Rezultāts: “Valencia” uzvara 2:1 (1:0)

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37