Minhene, 19:30 @ 06.03.2021

2 no 2!

Vācijas Bundeslīgā sestdien gaidāms īpašs duelis, jo savā starpā tiksies divas vācu Čempionu līgas komandas – Minhenes “Bayern” un Dortmundes “Borussia”. Pēc aizvadītām 23 kārtām līgas pašreizējā čempione “Bayern” ar 52 punktiem atrodas turnīra tabulas galvgalī, savukārt “Borussia” ar 39 punktiem ieņem 5. vietu.

Par visai neapšaubāmu mača favorīti bukmeikeri uzskata “Bayern”, piešķirot koeficientu 1.66, tas, ka būs neizšķirts, tiek prognozēts ar koeficientu 4.50, savukārt “Borussia” uzvara novērtēta ar koeficientu 4.75.

“Bayern” spēlē ļoti rezultatīvi, un arī mačos pret “Borussia” līdzjutēji bieži var redzēt vārtu guvumus. No pēdējām astoņām savstarpējām spēlēm Bundeslīgā septiņās reizēs 90 minūšu laikā gūti vismaz četri vārti. Bukmeikeri piedāvā koeficientu 1.77, ka arī šajā spēlē būs vairāk nekā trīs vārti.

Rezultatīvais Minhenes sniegums atspoguļojas arī pirmajā puslaikā. Pēdējās septiņās no astoņām “Bayern” mājas spēlēm pirmo 45 minūšu laikā vairāk nekā vienreiz ticis mainīts rezultāts uz tablo. Šo iespējamību bukemikeri novērtē ar koeficientu 1.88.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: Kopā gūto vārtu skaits vairāk par 3,5
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT