40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: uz daudz vārtiem nevar cerēt

Kadisa, 21:00 @ 21.04.2022

1 no 3!

Spānijas futbola čempionātā ceturtdienas vakarā norisināsies četras spēles, un priekšpēdējā duelī tiksies “Cadiz” ar “Athletic”. Kad līdz sezonas beigām palikušas sešas kārtas, “Cadiz” vēl aktīvi cīnās par vietas saglabāšanu, jo atrodas tikai par diviem punktiem priekšā izslēgšanas zonai, kamēr “Athletic” ir 8. vietā ar 45 punktiem, līdz Eirokausiem atrodoties desmit punktu attālumā.

Pirms dažām dienām “Cadiz” sagādāja lielu pārsteigumu, jo viesos pārspēja “Barcelona” ar 1:0. Kopumā komandas kontā šajā sezonā ir tikai sešas uzvaras, bet trīs no tām izcīnītas kopš marta sākuma, pārspējot arī “Rayo Vallecano” un “Villarreal”. Iepriekšējās brīvdienās “Athletic” zaudēja “Celta”, un kopumā pēdējās sešās spēlēs ir pa divām uzvarām, neizšķirtiem un zaudējumiem.

Bukmeikeri ar koeficientu 2,45 par spēles favorīti izlikuši “Athletic”. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar neizšķirtu, novērtēta ar koeficientu 3,15, bet uz “Cadiz” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 3,45.

Pēdējās piecās no septiņām “Cadiz” spēlēm Spānijas čempionātā kāda no komandām nav guvusi vārtus. Koeficients, ka vismaz viena komanda neizcelsies ar precīzu sitienu, ir 1,78.

Pēdējās desmit “Cadiz” spēles “La Liga” pēc pirmā puslaika noslēgušās ar neizšķirtu. Pēc pirmā puslaika neizšķirts – koeficients 1,95.

“Athletic” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās Spānijas čempionāta spēlēs no sešām. Viesiem mazāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,90.

Rezultāts: “Athletic” uzvara 3:2 (3:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37