40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Ungārija aizvadīs līdzīgu spēli ar Vāciju

Leipciga, 21:45 @ 23.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

UEFA Nāciju līgas A līgas 3. grupa ir turnīra gaitā izveidojusies par aizraujošāko, jo negaidīti labus rezultātus demonstrē Ungārijas izlase, kas šobrīd turnīra tabulā ir priekšā gan Vācija, gan Itālijai, gan Anglijai. Tieši spēle starp Vācijas un Ungārijas izlasēm ir viena no šī vakara naglām, skatoties no turnīra tabulas perspektīvas.

 

Iepriekšējie rezultāti

Vācijas izlase, kas šajā spēlē būs favorīte četrās aizvadītajās spēļu kārtās izcīnījusi vienu uzvaru, trīs reizes nospēlējusi neizšķirti un turnīra tabulā ar sešiem izcīnītajiem punktiem atrodas otrajā pozīcijā. Vakara pretinieki Ungārijas izlase spēlējusi līdzīgi, tikusi pie divām uzvarām pār Angliju, jāpiebilst, ka izbraukumā tā bija graujoša ar rezultātu četri pret nulle, kā arī zaudējusi Itālijai un spēlējusi neizšķirti ar vakara pretinieci Vāciju. Lai gan pirmajā savstarpējā spēlē bumbas kontrole par 30 procentiem augstāka bija Vācijai, bet gan kopējais izdarītais sitienu skaits, gan izdarīto sitienu skaits vārtu rāmī labāks bija Ungārijai.

 

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka piektdienas vakarā uzvarēs Vācijas izlase, izliekot koeficientu 1.33. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 6.25, savukārt Ungārijas izlases panākums novērtēts ar koeficientu 12.5.

Ungārijas izlase pēdējās deviņās no vienpadsmit oficiālajās izbraukuma spēlēs ir guvusi vismaz vienus vārtus. Koeficients, ka Ungārija gūs vairāk par 0.5 vārtiem, ir 1.90.

Ungārijas izlase pēdējās vienpadsmit no vienpadsmit spēlēm nav oficiālajās izbraukuma spēlēs zaudējusi ar vairāk kā vienu vārtu deficītu. Koeficients, ka Ungārija nezaudēs ar diviem un vairāk vārtiem (handikaps +1.5), ir 2.05.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Ungārija handikaps +1.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37