Prognozes un trendi: turēšanās virs ūdens

Sentetjēna, 22:00 @ 18.03.2022

1 no 3!

Francijas futbola čempionāta jaunāko kārtu ievadīs apakšgala duelis starp “Saint-Etienne” un “Troyes”. Abām komandām gan šī ir svarīga cīņa, jo laukuma saimniece ieņem 18. vietu, kas pašlaik nozīmētu pārspēles par palikšanu čempionātā, bet “Troyes” tikusi pie diviem punktiem vairāk, kas dod 15. pozīciju.

“Saint-Etienne” sniegumu pēdējā laikā var vērtēt kā labu, jo kopš februāra izcīnītas trīs uzvaras, kā arī divreiz spēlēts neizšķirti un tikai vienreiz piedzīvota neveiksme. “Troyes” tādā pašā laika periodā ir pa divām uzvarām, neizšķirtiem un zaudējumiem, taču pie trim punktiem izdevies tikt noslēdzošajās divās spēlēs.

Ar koeficientu 2,10 par spēles favorīti bukmeikeri nodēvējuši “Saint-Etienne”. Otrs reālākais spēles iznākuma scenārijs ir neizšķirts (3,45), bet “Troyes” panākuma koeficients ir 3,85.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās septiņās no deviņām “Saint-Etienne” mājas spēlēm Francijas čempionātā. Koeficients, ka piektdienas vakarā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,15.

“Saint-Etienne” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm savā laukumā. Uz to, ka mājinieki nebūs precīzi otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

“Troyes” nav guvusi vārtus pēc pārtraukuma pēdējās astoņās no 11 izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā. Otrajā puslaikā “Troyes” mazāk par 0,5 vārtiem – koeficients 1,66.

Rezultāts: 1:1 (0:1)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.15
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT