40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: turēšanās virs ūdens

Sentetjēna, 22:00 @ 18.03.2022

1 no 3!

Francijas futbola čempionāta jaunāko kārtu ievadīs apakšgala duelis starp “Saint-Etienne” un “Troyes”. Abām komandām gan šī ir svarīga cīņa, jo laukuma saimniece ieņem 18. vietu, kas pašlaik nozīmētu pārspēles par palikšanu čempionātā, bet “Troyes” tikusi pie diviem punktiem vairāk, kas dod 15. pozīciju.

“Saint-Etienne” sniegumu pēdējā laikā var vērtēt kā labu, jo kopš februāra izcīnītas trīs uzvaras, kā arī divreiz spēlēts neizšķirti un tikai vienreiz piedzīvota neveiksme. “Troyes” tādā pašā laika periodā ir pa divām uzvarām, neizšķirtiem un zaudējumiem, taču pie trim punktiem izdevies tikt noslēdzošajās divās spēlēs.

Ar koeficientu 2,10 par spēles favorīti bukmeikeri nodēvējuši “Saint-Etienne”. Otrs reālākais spēles iznākuma scenārijs ir neizšķirts (3,45), bet “Troyes” panākuma koeficients ir 3,85.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās septiņās no deviņām “Saint-Etienne” mājas spēlēm Francijas čempionātā. Koeficients, ka piektdienas vakarā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2,15.

“Saint-Etienne” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm savā laukumā. Uz to, ka mājinieki nebūs precīzi otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

“Troyes” nav guvusi vārtus pēc pārtraukuma pēdējās astoņās no 11 izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā. Otrajā puslaikā “Troyes” mazāk par 0,5 vārtiem – koeficients 1,66.

Rezultāts: 1:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37