40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Spānijas TOP5 komandu duelis

Donostija, 15:00 @ 18.04.2021

1 no 3!

Spānijas futbola čempionātā svētdien gaidāms interesants mačs starp “Real Sociedad” un “Sevilla”. Lai gan turnīra tabulā komandas ir blakus, punktu starpība ir liela – “Sociedad” ar 47 punktiem ieņem 5. vietu, kamēr “Sevilla” kontā ir par 14 punktiem vairāk un 4. vieta, tādējādi komanda vēl var iesaistīties cīņā par čempiones titulu.

“Real Sociedad” piedzīvo visai neveiksmīgu nogriezni, jo pēdējās divās Spānijas līgas spēlēs nospēlēts neizšķirti, bet vēl pirms tam divi mači pēc kārtas zaudēti. Krietni labāki rezultāti ir “Sevilla” – pēc izstāšanās UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā komanda izcīnījusi četras uzvaras un vienā mačā tika pie neizšķirta.

Svētdienas cīņā izteiktas favorītes nav – koeficients uz “Sevilla” uzvaru ir 2,55, kamēr “Real Sociedad” panākums novērtēts ar koeficientu 2,85. Neizšķirta iestāšanās varbūtībai koeficients ir 3,25.

Pēdējās septiņās abu komandu tikšanās reizēs Spānijas līgā 1. puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu. Uz to, ka arī šīs spēles pirmais puslaiks noslēgsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 2,01.

“Sevilla” aizvadītajās četrās Spānijas līgas spēlēs guvusi vārtus 2. puslaikā, kamēr “Real Sociedad” ielaidusi vārtus spēles otrajā daļā pēdējos četros mačos. Koeficients, ka Sevilja gūs vārtus 2. puslaikā, ir 1,83.

No pēdējām septiņām “Real Sociedad” mājas spēlēm Spānijas čempionātā piecās abas komandas guvušas vārtus. Šāda notikuma iestāšanās novērtēta ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: “Sevilla” uzvara 2:1 (2:1)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Sevilla" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37