Donostija, 15:00 @ 18.04.2021

1 no 3!

Spānijas futbola čempionātā svētdien gaidāms interesants mačs starp “Real Sociedad” un “Sevilla”. Lai gan turnīra tabulā komandas ir blakus, punktu starpība ir liela – “Sociedad” ar 47 punktiem ieņem 5. vietu, kamēr “Sevilla” kontā ir par 14 punktiem vairāk un 4. vieta, tādējādi komanda vēl var iesaistīties cīņā par čempiones titulu.

“Real Sociedad” piedzīvo visai neveiksmīgu nogriezni, jo pēdējās divās Spānijas līgas spēlēs nospēlēts neizšķirti, bet vēl pirms tam divi mači pēc kārtas zaudēti. Krietni labāki rezultāti ir “Sevilla” – pēc izstāšanās UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā komanda izcīnījusi četras uzvaras un vienā mačā tika pie neizšķirta.

Svētdienas cīņā izteiktas favorītes nav – koeficients uz “Sevilla” uzvaru ir 2,55, kamēr “Real Sociedad” panākums novērtēts ar koeficientu 2,85. Neizšķirta iestāšanās varbūtībai koeficients ir 3,25.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Pēdējās septiņās abu komandu tikšanās reizēs Spānijas līgā 1. puslaiks noslēdzies ar vienādu rezultātu. Uz to, ka arī šīs spēles pirmais puslaiks noslēgsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 2,01.

“Sevilla” aizvadītajās četrās Spānijas līgas spēlēs guvusi vārtus 2. puslaikā, kamēr “Real Sociedad” ielaidusi vārtus spēles otrajā daļā pēdējos četros mačos. Koeficients, ka Sevilja gūs vārtus 2. puslaikā, ir 1,83.

No pēdējām septiņām “Real Sociedad” mājas spēlēm Spānijas čempionātā piecās abas komandas guvušas vārtus. Šāda notikuma iestāšanās novērtēta ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: “Sevilla” uzvara 2:1 (2:1)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Sevilla" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
1
Precīzas
1
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
130
Precīzas
69
Zaudētas
60
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT