40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” un “Liverpool” spēlē tiks parādītas zem 3,5 kartītēm

Madride, 22:00 @ 15.03.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Real” uzvarā ar 1:0 kopumā tika parādītas divas dzeltenās kartītes

Vēlā trešdienas vakarā noslēgsies UEFA Čempionu līgas 1/8 fināli, vienā no spēlēm laukumā ejot Madrides “Real” un “Liverpool” komandām.

Iepriekšējie rezultāti

Pirmajā savstarpējā spēlē Liverpūlē rezultatīvu uzvaru ar 5:2 svinēja “Real”, tāpēc trešdienas maču madridieši sāks ar veselu trīs golu handikapu un viennozīmīgi būs favorīte uz iekļūšanu nākamajā kārtā.

Kopš pirmās 1/8 spēles “Real” aizvadījusi četras spēles, uzvarot tikai vienreiz. Arī Liverpūle nospēlējusi četrus mačus, taču panākumi gūti divreiz, turklāt viens no tiem bija ar 7:0 pret Mančestras “United”.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām septiņām “Liverpool” ČL spēlēm viesos nav parādītas vairāk kā trīs dzeltenās kartītes pamatlaikā. Koeficients, ka šajā mačā būs zem 3,5 kartītēm ir 1.99. Tāpat iespējams veikt apvienoto likmi (4.50) uz “Liverpool” uzvaru, kopumā vairāk nekā 2,5 vārtiem un to, ka abas komandas iesitīs golus. Likmes izies tad, ja visi šie trīs iznākumi izpildīsies.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Real" un "Liverpool" spēlē tiks parādītas zem 3,5 kartītēm
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.99
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37