40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real” labi sagatavosies ceturtdaļfinālam

Bigo, 19:30 @ 02.04.2022

3 no 3!

Pēc izlašu pauzes atsāksies nacionālie čempionāti. Sestdienas vakarpusē Spānijas čempionāta līdere Madrides “Real”, kas ar 66 punktiem atrodas stabilā pirmajā vietā, viesosies pie Bigo “Celta”, kas ar 36 punktiem ir 11. pozīcijā, taču attālums līdz 8. vietai ir tikai pieci punkti.

Februāra sākumā “Celta” izcīnīja uzvaru, taču nākamajos sešos mačos gūta tikai viena uzvara, divreiz piedzīvoti zaudējumi, bet trīsreiz spēlēts neizšķirti. “Real” sezonā piedzīvojusi tikai trīs neveiksmes, taču viena no tām bija pēdējā mačā pirms pārtraukuma, turklāt pret niknāko sāncensi “Barcelona” – 0:4.

Nākamajā nedēļā Madridei pirmais ceturtdaļfināla mačs UEFA Čempionu līgā pret Londonas “Chelsea”, tāpēc sestdienas cīņa pret “Celta” var būt kā ļoti labs treniņš, lai atkal sajustu vārtu garšu.

Par ļoti izteiktu favorīti bukmeikeri nav izteikuši “Real”, jo koeficients uz komandas panākumu ir 1,92. Iespēja, ka netiks noskaidrots uzvarētājs, noskaidrota ar koeficientu 3,75, savukārt “Celta” uzvaras koeficients ir 4,10.

Pēdējās četrās no piecām “Real” spēlēm Spānijas čempionātā gūti vismaz trīs vārti. Koeficients, ka mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,92.

Madride uzvarējusi pirmajā puslaikā pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs “Celta” laukumā. “Real” atradīsies vadībā pēc 45 minūtēm – koeficients 2,55.

“Real” guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs “Celta” laukumā. Madridei vairāk nekā 0,5 vārti pirmajā puslaikā – koeficients 1,85.

Rezultāts: “Real” uzvara 2:1 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" gūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37