40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Real Betis” ar cerībām noturēties TOP4

Sevilja, 19:30 @ 06.02.2022

1 no 3!

Ļoti labu sezonu Spānijas futbola čempionātā aizvada “Real Betis”, kas pašlaik ierindojas trešajā vietā tabulā, atrodoties priekšā Madrides “Atletico” par četriem punktiem. Šīgada otrajā dienā komanda zaudēja “La Liga” ietvaros “Celta Vigo”, bet kopš tā laika izcīnītas četras uzvaras un vienreiz spēlēts neizšķirti.

“Villarreal” atrodas septītajā vietā, tādējādi komanda turpina aktīvu cīņu par labāko sešinieku, kas garantētu vietu Eirokausos. Pēdējās trīs spēlēs Spānijas čempionātā komandas sekmes bijušas visdažādākās, jo ir pa uzvarai, neizšķirtam un zaudējumam.

Bukmeikeru vērtējumā favorīte ir “Real Betis” – koeficients 2,45. Tikai nedaudz lielāks koeficients ir uz to, ka pie panākuma tiks “Villarreal” (2,95), bet neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,65.

“Real Betis” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās septiņās no deviņām Spānijas čempionāta mājās spēlēm. Koeficients, ka laukuma saimniece gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 2,10.

“Villarreal” atzīmējusies ar precīzu sitienu vārtos pirmajā puslaikā pēdējās sešās “La Liga” spēlēs no septiņām. Uz to, ka “Villarreal” gūs vārtus pirmo 45 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

“Real Betis” bijusi rezultatīva otrajā puslaikā pēdējās sešās no astoņām mājas spēlēm “La Liga”. “Real Betis” otrajā puslaikā vairāk par 0,5 vārtiem – koeficients 1,63.

Rezultāts: “Villarreal” uzvara 2:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real Betis" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37