Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Rayo” centīsies ielauzties TOP6

Madride, 22:00 @ 22.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā norisināsies viena cīņa, un tā būs starp “Rayo Vallecano” un “Mallorca”. Laukuma saimniece ar 20 izcīnītajiem punktiem 13 spēlēs kopā ar “Barcelona” dala sesto un septīto vietu, kamēr Maljorkai 15 punkti un 13. vieta tabulā.

Abām vienībām, protams, šis būs pirmais mačs pēc izlašu pauzes, bet pirms tam “Rayo Vallecano” nemaz tik labi nespēlēja, jo tika zaudēts Madrides “Real” (1:2) un sadalīti punkti ar “Celta Vigo” (0:0). “Mallorca” pēdējās četras spēles aizvadījusi neizšķirti, turklāt trijās no tām Maljorkas futbolisti saņēma vismaz vienu sarkano kartīti.

Bukmeikeri par favorīti pirmdienas vakarā uzskata “Rayo Vallecano”, izliekot koeficientu 1,92, bet neizšķirta koeficients ir 3,40. Vismazāk ticamais scenārijs ir “Mallorca” uzvara – koeficients 4,65.

Jau tika minēts, ka pēdējās četras Maljorkas spēles noslēgušās ar punktu sadali jeb neizšķirtu, turklāt visos gadījumos abas komandas guva vārtus. Vai šajā reizē abas komandas būs precīzas? Koeficients – 2,10!

Pēdējās piecās no sešām “La Liga” mājas spēlēm “Rayo Vallecano” guvusi vārtus pirmajā puslaikā, un šāda notikuma iestāšanās pirmdienas vakarā novērtēta ar koeficientu 2,00.

Prognoze precīza: “Rayo” uzvara 3:1 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37