Prognozes un trendi: “Olympique” uzņem pastarīti “Saint-Etienne”

Liona, 22:00 @ 21.01.2022

0 no 2!

Francijas futbola čempionāta nedēļas nogali ievadīs spēle starp Lionas “Olympique” un “Saint-Etienne”. Pēc aizvadītām 20 spēlēm “Olympique” atrodas 11. vietā turnīra tabulā ar izcīnītajiem 28 punktiem, savukārt “Saint-Etienne” ir pēdējā vietā ar 12 punktiem, tādējādi ļoti ticams, ka komanda šosezon pametīs spēcīgāko sabiedrību.

“Olympique” šajā gadā aizvadījusi divas spēles. Mēneša devītajā dienā komanda cīnījās 1:1 ar Parīzes “Saint-Germain”, savukārt pagājušajā nedēļā izdevās izcīnīt minimālu panākumu pret “Troyes” ar 1:0. Novembra mēnesī “Saint-Etienne” izcīnīja abas šīs sezonas uzvaras, bet kopš tā laika piedzīvoti seši zaudējumi pēc kārtas.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Protams, ka liela favorīte šajā spēlē ir “Olympique”, kuras panākuma koeficients ir 1,40. Koeficients uz neizšķirtu ir 5,20, bet “Saint-Etienne” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 8,50.

Pēdējās 12 no 13 “Olympique” mājas spēlēm Francijas čempionātā abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas komandas vismaz vienreiz gūs vārtus piektdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

“Saint-Etienne” guvusi vārtus pēdējās 13 no 17 izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā. Koeficients, ka komanda izcelsies ar precīzu sitienu, ir 1,65.

Rezultāts: “Olympique” uzvara 1:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT