5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Olympique” uzņem pastarīti “Saint-Etienne”

Liona, 22:00 @ 21.01.2022

0 no 2!

Francijas futbola čempionāta nedēļas nogali ievadīs spēle starp Lionas “Olympique” un “Saint-Etienne”. Pēc aizvadītām 20 spēlēm “Olympique” atrodas 11. vietā turnīra tabulā ar izcīnītajiem 28 punktiem, savukārt “Saint-Etienne” ir pēdējā vietā ar 12 punktiem, tādējādi ļoti ticams, ka komanda šosezon pametīs spēcīgāko sabiedrību.

“Olympique” šajā gadā aizvadījusi divas spēles. Mēneša devītajā dienā komanda cīnījās 1:1 ar Parīzes “Saint-Germain”, savukārt pagājušajā nedēļā izdevās izcīnīt minimālu panākumu pret “Troyes” ar 1:0. Novembra mēnesī “Saint-Etienne” izcīnīja abas šīs sezonas uzvaras, bet kopš tā laika piedzīvoti seši zaudējumi pēc kārtas.

Protams, ka liela favorīte šajā spēlē ir “Olympique”, kuras panākuma koeficients ir 1,40. Koeficients uz neizšķirtu ir 5,20, bet “Saint-Etienne” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 8,50.

Pēdējās 12 no 13 “Olympique” mājas spēlēm Francijas čempionātā abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka abas komandas vismaz vienreiz gūs vārtus piektdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

“Saint-Etienne” guvusi vārtus pēdējās 13 no 17 izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā. Koeficients, ka komanda izcelsies ar precīzu sitienu, ir 1,65.

Rezultāts: “Olympique” uzvara 1:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu