40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Norwich” neiespējamā misija

Noridža, 17:00 @ 23.04.2022

1 no 3!

Anglijas Premjerlīgā sestdienas pēcpusdienā savā starpā tiksies “Norwich” un Ņūkāslas “United”. Laukuma saimniece Noridža, visticamākais, sezonas beigās atvadīsies no Premjerlīgas, jo pašlaik atrodas pēdējā vietā ar 21 punktu, bet līdz 17. vietai ir astoņi punkti, turklāt “Everton” aizvadījusi par spēli mazāk. Ņūkāsla gan atlikušajā laikā uz neko īpaši nepretendē, jo ieņem 11. pozīciju, bez lielām iespējām pacīnīties par Eirokausiem un pazaudēt vietu.

Pēdējā kārtā “Norwich” rezultatīvā futbolā piekāpās Mančestras “United” (2:3), bet pirms tam izdevās pārspēt “Burnley”, kas bija komandas pirmā uzvara Premjerlīgā kopš 21. janvāra. Ļoti labu kursu uzņēmusi Ņūkāslas “United”, kas uzvarējusi trīs mačos pēc kārtas, bet kopumā pēdējās 13 spēlēs izcīnītas deviņas uzvaras, vienreiz spēlēts neizšķirti un trīsreiz zaudējot.

Bukmeikeri par spēles favorīti uzskata “United”, piedāvājot koeficientu 2,18. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,40, savukārt uz “Norwich” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 3,70.

Pēdējās četrās no piecām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka sestdien abas komandas izcelsies ar precīziem sitieniem, ir 1,77.

Pēdējās četrās savstarpējās spēlēs Premjerlīgas ietvaros pirmie vārti nav tikuši gūti līdz 30. minūtei. Uz to, ka pēc aizvadītām 30 minūtēm rezultāts joprojām būs 0:0, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

Pēdējās četrās spēlēs no piecām Premjerlīgā otrajā puslaikā gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,14.

Rezultāts: “United” uzvara 3:0 (2:0), 1. vārtus gūstot 35. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: līdz 30. minūtei netiks gūti vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37