Nica, 14:00 @ 25.04.2021

0 no 2!

Francijas futbola čempionāta svētdienas pirmajā spēlē tiksies “Nice” un “Montpellier”. Nicas komanda pašlaik ar izcīnītajiem 43 punktiem 33 spēlēs atrodas 10. vietā turnīra tabulā, bet Monpeljē klubs izcīnījis par četriem punktiem vairāk, kas dod 8. vietu.

“Nice” Francijas čempionātā aprīlī aizvadījusi sešas spēles, trīs reizes tiekot pie panākumiem, divreiz nospēlējot neizšķirti un vienreiz piedzīvojot neveiksmi. Interesanti, ka “Montpellier” nav piedzīvojusi zaudējumu kopš 30. janvāra, kopš tā laika mačus noslēdzot tikai ar uzvarām vai neizšķirtiem.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Bukmeikeri pavisam nelielas priekšrocības svētdienas spēlē dod Monpeljē, piedāvājot koeficientu 2,60 uz komandas uzvaru. Nicas panākuma koeficients ir 2,70, savukārt iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,40.

Pēdējās piecās no sešām “Montpellier” izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā komandas kopā nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Uz to, ka šajā spēlē būs mazāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,96.

“Nice” guvusi vārtus 2. puslaikā pēdējās deviņās Francijas čempionāta spēlēs no 12. Šāda notikuma piepildīšanās svētdien novērtēta ar koeficientu 1,70.

Rezultāts: “Nice” uzvara 3:1 (3:1)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Nice" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT