Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Nice” pret “Montpellier”

Nica, 14:00 @ 25.04.2021

0 no 2!

Francijas futbola čempionāta svētdienas pirmajā spēlē tiksies “Nice” un “Montpellier”. Nicas komanda pašlaik ar izcīnītajiem 43 punktiem 33 spēlēs atrodas 10. vietā turnīra tabulā, bet Monpeljē klubs izcīnījis par četriem punktiem vairāk, kas dod 8. vietu.

“Nice” Francijas čempionātā aprīlī aizvadījusi sešas spēles, trīs reizes tiekot pie panākumiem, divreiz nospēlējot neizšķirti un vienreiz piedzīvojot neveiksmi. Interesanti, ka “Montpellier” nav piedzīvojusi zaudējumu kopš 30. janvāra, kopš tā laika mačus noslēdzot tikai ar uzvarām vai neizšķirtiem.

Bukmeikeri pavisam nelielas priekšrocības svētdienas spēlē dod Monpeljē, piedāvājot koeficientu 2,60 uz komandas uzvaru. Nicas panākuma koeficients ir 2,70, savukārt iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,40.

Pēdējās piecās no sešām “Montpellier” izbraukuma spēlēm Francijas čempionātā komandas kopā nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Uz to, ka šajā spēlē būs mazāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,96.

“Nice” guvusi vārtus 2. puslaikā pēdējās deviņās Francijas čempionāta spēlēs no 12. Šāda notikuma piepildīšanās svētdien novērtēta ar koeficientu 1,70.

Rezultāts: “Nice” uzvara 3:1 (3:1)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Nice" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37