40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Mercedes” pilots triumfēs Sanpaulu “Grand Prix”

Sanpaulu, 20:00 @ 13.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Sanpaulu “Grand Prix” uzvarētājs – Džordžs Rasels

Svētdienas vakarā pēc Latvijas laika risinās Pirmās formulas (F1) čempionāta šīs sezonas priekšpēdējais posms – Sanpaulu “Grand Prix”. Brazīlijā pirmās starta vietas ieņēmuši “Mercedes” piloti, taču, vai viņiem izdosies nosargāt augstās pozīcijas arī sacensību izskaņā?

Iepriekšējie rezultāti

F1 čempions tika kronēts jau četrus posmus pirms 2022. gada sezonas beigām, proti, Japānā savu otro titulu izcīnīja Makss Verstapens. “Red Bull” pilots šosezon demonstrējis absolūtu dominanci un viņš uzvarējis praktiski bez konkurences.

Šī sezona kopumā bijusi garlaicīga, ja runājam par sacensību uzvarētājiem, jo pie panākumiem tikuši tikai četri piloti – abi “Red Bull” braucēji Verstapens un Serhio Peress, kā arī “Ferrari” piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss. Verstapens, protams, uzvarējis visbiežāk – 16 reizes no 24 posmiem.

Sestdien ļoti aizraujošā sprinta kvalifikācijā uzvaru svinēja Džordžs Rasels, bet otrais bija Sainss, kurš gan saņēma piecu starta vietu sodu. Tas nozīmē, ka svētdien otrā vieta gridā pienāksies Rasela komandas biedram Lūisam Hamiltonam, bet trešais būs Verstapens. Abi “Mercedes” braucēji, it sevišķi Rasels, Brazīlijā uzrādījuši labu ātrumu, kas vieš cerības, ka kāds no abiem varētu pirmo reizi šosezon atnest “Mercedes” uzvaru.

Koeficienti un tendences

Piecos no pēdējiem septiņiem Brazīlijas posmiem uzvaras svinējuši “Mercedes” piloti – divreiz Niko Rosbergs un trīsreiz Hamiltons. Koeficients, ka kāds no “Mercedes” braucējiem kāps uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena Interlagosas trasē arī 2022. gadā ir 4.33.

Hamiltonam šis etaps ir gandrīz kā māju posms, jo viņam Brazīlijā ir milzīgs fanu pulks, turklāt viņš šogad tika iecelts par šīs valsts goda pilsoni. Koeficients uz to, ka Hamiltons uzrādīs sacensību ātrāko apli ir 7.00. Tikmēr koeficients uz to, ka abas “Mercedes” mašīnas finišēs punktos ir 1.25.

Likmi iespējams veikt arī uz to, vai sacensību laikā būs nepieciešama virtuālā drošības mašīna (1.35), kā arī F1 faniem pieejams koeficients 1.30, ka Verstapens kāps uz pjedestāla.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Mercedes" pilots triumfēs Brazīlijas "Grand Prix"
Veikt likmi
KategorijaF1
Koeficients 4.33
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37