40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Marseļa nespēlē rezultatīvi Čempionu līgā

Marseļa, 22:00 @ 13.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu turnīrā otrdienas vakarā sāksies otrā spēļu kārta ar vairākām intriģējošām spēlēm, vienā no tām D grupā savā starpā tiksies Francijas komanda Marseļas “Olympique” tiksies pret Vācijas komandu Frankfurtes “Eintracht”. Abas komandas pirmajā spēļu kārtā piedzīvoja zaudējumus un ir izsalkušas pēc uzvaras un pozīcijas uzlabošanas tabulā.

 

Iepriekšējie rezultāti

Marseļas “Olymique” sekmīgi iesākusi sezonu Francijas līgā, kur septiņās spēļu kārtās izcīnītas sešas uzvaras un nospēlēts vienu reizi neizšķirti, attiecīgi atrodoties turnīra tabulā blakus Parīzes “PSG” komandai ar deviņpadsmit izcīnītiem punktiem, turpretī UEFA Čempionu līgā pirmajā spēlē neizdevās gūt vārtus un kapitulēts Totenhamas “Hotspur” ar rezultātu 0:2. Vakara pretinieki Frankfurtes “Eintracht” nevar lepoties ar tik labiem rezultātiem vietējā līgā, kur sešās spēļu kārtās izcīnīti tikai astoņi punkti un komanda atrodas tikai vienpadsmitajā vietā, arī UEFA Čempionu līgas grupu turnīra pirmo spēļu kārtu “Eintracht” iesāka ar 0:3 zaudējumu pret Lisabonas “Sporting”.

 

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs “Olympique”, izliekot koeficientu 1.96. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 3.80, savukārt “Eintracht” panākums novērtēts ar koeficientu 4.25

Pēdējās piecpadsmit no piecpadsmit “Olympique” mājas spēlēs UEFA Čempionu līgā abas komandas kopā nav guvušas vairāk par trīs vārtiem. Koeficients, ka abas komandas gūs kopā mazāk kā trīs vārtus, ir 1.68.

Marseļas “Olympique”  pēdējās deviņās no desmit spēlēm savā laukumā UEFA Čempionu līgā nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Kopējais “Olympique” vārtu skaits zem 1.5 – koeficients 1.98.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olympique" gūto vārtu skaits zem 1.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37