40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Maroka uzvarēs un vismaz viena komanda negūs vārtus

Katara, 17:00 @ 17.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Horvātija – Maroka 2:1 (2:1)

Pasaules kausā futbolā sestdien tiks aizvadīta pirmā cīņa par medaļām, kurā savā starpā mačā par trešo vietu spēkiem mērosies turnīra pārsteigumu autores – Horvātija un Maroka.

 

Iepriekšējie rezultāti

Horvātija un Maroka katra šajā čempionātā ir zaudējušas pa vienai spēlei un tas notika pusfināla mačos. Horvāti ar 0:3 piekāpās Argentīnai, bet Maroka ar 0:2 atzina Francijas pārākumu. Abām izlasēm iekļūšana TOP 4 un cīnīšanās par trešo vietu ir iespaidīgs panākums. Horvāti jau pagājušajā PK pārsteidzoši iekļuva finālā un izcīnīja otro vietu, bet šogad turpināja apliecināt savas kvalitātes. Tikmēr Maroka šajā turnīrā kļuva par pirmo Āfrikas komandas, kas iekļuva pusfinālā Pasaules kausā un tagad var kļūt par pirmo, kas izcīnījusi bronzu.

 

Koeficienti un tendences

Marokas mači šajā Pasaules kausā bijuši mazrezultatīvi, četrās no sešām spēlēm vārtus gūstot tikai vienai komandai. Koeficients, ka marokāņi izcīnīs uzvaru pret horvātiem un vismaz viena komanda negūs vārtus ir 5.10. Maroka un Horvātija vienreiz jau tikās grupu turnīrā izspēlējot bezvārtu neizšķirtu 0:0, tāpēc sagaidāms, ka arī bronza mačs nebūs ļoti rezultatīvs. Iespējams prognozēt arī to, vai abas komandas gūs vārtus (1.72), vai vārtu skaits būs virs 1,5 (1.31) vai arī vārtu guvējus, piemēram, ka precīzs būs marokānis Jusufs En-Nesiri (3.73).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: Maroka uzvarēs un vismaz viena komanda negūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 5.10
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37