Prognozes un trendi: “Mainz” pret “Freiburg”

Mainca, 16:30 @ 13.03.2021

1 no 2!

Vācijas Bundeslīgas ietvaros sestdien “Mainz”, kas cīnās par vietas saglabāšanu augstākajā sabiedrībā, uzņems “Freiburg”, kurai turpinās cīņa par Eirokausiem. Pašlaik “Mainz” no 15. vietas, kas garantē palikšanu Bundeslīgā, atpaliek par trim punktiem, bet “Freiburg” ir piecu punktu attālumā no jaunizveidotās UEFA Eiropas konferenču līgas kvalifikācijas turnīra.

Varētu šķist, ja komanda atrodas izkrišanas zonā, tad zaudējumi seko viens pēc otra, tiesa, vismaz pēdējā laikā tas nav “Mainz” stāsts. Komanda kopš februāra izcīnījusi divas uzvaras, divreiz spēlējusi neizšķirti un tikai vienreiz atzinusi pretinieka pārākumu. Interesanti, ka “Freiburg” bilance tādā pašā laika periodā ir sliktāka, jo divreiz zaudēts, divreiz uzvarēts un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Izteikta favorīta šajā spēlē nav. Laukuma saimnieces “Mainz” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 2,65, tikpat labi pie uzvaras var tikt “Freiburg” (2,70), bet neizšķirts izteikts ar koeficientu 3,40.

“Freiburg” aizvadītās spēles Vācijas čempionātā bijušas visai rezultatīvas – desmit no pēdējām 12 spēlēm komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Vai tas notiks sestdien? Koeficients 1,98 šādu iespēju uzskata par visai reālu.

Interesanti, ka pēdējās sešās no septiņām “Mainz” mājas spēlēm kāda no komandām nav spējusi gūt vārtus. Uz to, ka arī šajā spēlē viena no komandām paliks sausā, var uzlikt ar koeficientu 2,05.

Rezultāts: “Mainz” uzvara 1:0 (0:0)

https://likme.tv/blogi/jaunumi/150-eiro-naudas-atmaksa-sporta-likmem-sanem-to-seit/

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: kopā vairāk gūti nekā 2 vārti (over 2,5)
KategorijaFutbols
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes244
Precīzas130
Zaudētas111
Atgrieztas3
Peļņa:+5,78

Mēs izvēlamies

  • 75€ bonusa likme
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
  • 5 x €10 likmes bez riska
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT