40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Madrides derbijā tiks gūti mazāk par 2,5 vārtiem

Madride, 22:00 @ 26.01.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Madrides “Real” – Madrides “Atletico” 3:1 (0:1, 1:0)

Ceturtdienas vakarā Madridē risināsies Spānijas kausa izcīņas 1/4 fināla spēle starp divām šīs pilsētas komandām – “Real” un “Atletico”.

Iepriekšējie rezultāti

“Real” sniegums pēdējā laikā nav ļoti stabils, jo aizvadītajās piecās spēlēs, visos turnīros kopā ņemot, uzvaras izcīnītas trīsreiz, bet divreiz zaudēts. “Atletico” savukārt pēdējās četrās cīņās ir divas uzvaras un viena neveiksme. Savstarpējās spēlēs savukārt biežs iznākums ir neizšķirts, proti, pēdējo 14 maču laikā fiksēti pieci neizšķirti, sešas “Real” uzvaras un trīs “Atletico” panākumi.

Koeficienti un tendences

Pēdējo septiņu savstarpējo maču laikā “La Liga” ietvaros “Real” laukumā nav gūti vairāk par diviem vārtiem. Koeficients uz to, ka šajā mačā būs vērojami zem 2,5 goliem ir 1.88. Tāpat iespējams izdarīt likmi uz to, ka pēc nospēlētām 15 minūtēm vadībā būs “Real” (5.50) vai prognozēt komandu, kas sasniegs pusfinālu – “Real” (1.46) vai “Atletico” (2.60).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Madrides derbijā tiks gūti mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37