40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Luksemburga nezaudēs ar vairāk kā vienu vārtu deficītu

Stambula, 21:45 @ 22.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

UEFA Nāciju līgas C līgas 1. grupā šovakar gaidāmas divas svarīgas spēles, par pirmo vietu grupā un došanos uz B līgu cīnīsies Turcija pret Luksemburgu un par trešo vietu, lai neizkristu uz D līgu, cīnīsies Fēru Salu izlase pret Lietuvas izlasi. Lielākā uzmanība šajā grupā vai Luksemburga spēs vēl saglabāt intrigu cīņā par pirmo vietu grupā.

Iepriekšējie rezultāti

Turcijas izlase līdz šim C līgas pirmajā grupā darbojusies nevainojami, proti, četrās spēlēs izcīnītas četras uzvaras un šajā spēlēs kopumā guvusi četrpadsmit vārtus, kamēr nav ielaidusi nevienus un visas spēles uzvarējusi vismaz ar divu vārtu guvumu. Šī vakara pretinieki Turcijai būs Luksemburga, kas šobrīd četrās spēlēs tikusi pie septiņiem punktiem jeb divām uzvarām, neizšķirta pret Fēru Salām, kā arī piedzīvots zaudējums savā laukumā pret vakara pretiniekiem Turciju ar rezultātu nulle pret divi. Savstarpējā spēlē kopumā bija līdzīga cīņa, bumbas kontrole 53 pret 47 procentiem par labu Turcijai.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka ceturtdienas vakarā uzvarēs Turcijas izlase, izliekot koeficientu 1.24. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 6.5, savukārt Luksemburgas izlases panākums novērtēts ar koeficientu 16.0.

Luksemburgas izlase pēdējās deviņās no desmit izbraukuma spēlēm guvusi vismaz vienus vārtus. Koeficients, ka Luksemburgas izlase gūs vairāk par 0.5 vārtiem, ir 2.2.

Pēdējās astoņās no desmit izbraukuma spēlēm UEFA Nāciju līgā Luksemburgas izlase nav zaudējusi spēles ar vairāk kā vienu vārtu deficītu. Koeficients, ka Luksemburgas izlase spēli pretTurciju nezaudēs ar vairāk kā vienu vārtu deficītu (Āzijas handikaps +1.5) , ir 2.2.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Luksemburga handikaps +1.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37