Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Levante” un “Granada” spēlēs rezultatīvi

Valensija, 22:00 @ 01.11.2021

1 no 2!

Spānijas futbola čempionātā attiecības skaidros arī “Levante” un “Granada”. Abas komandas pašlaik atrodas turnīra tabulas beigās, cīnoties par vietas saglabāšanu, – “Levante” ar sešiem punktiem 11 spēlēs ir 19. vietā, kamēr “Granada” par diviem punktiem vairāk un spēli mazāk, kas dod 18. pozīciju.

“Levante” ir vienīgā komanda čempionātā, kas vēl nav izcīnījusi uzvaru šosezon. Pirms dažām dienām komanda cīnījās 2:2 ar čempioni “Atletico”, turklāt punktus izdevies atņemt arī citam Madrides flagmanim “Real”. “Granada” vienīgo sezonas uzvaru izcīnījusi pret “Sevilla”, bet pēdējās divās kārtās spēlēts neizšķirti.

Favorītes statusā pirms vakarā gaidāmās cīņas ir “Levante” – koeficients 2,40. Iespēja, ka pēc 90 minūtēm būs neizšķirts, novērtēta ar koeficientu 3,40, savukārt “Granada” panākuma koeficients ir 3,95.

Pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm bijis rezultatīvs futbols, jo gūti vairāk par diviem vārtiem. Uz to, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,20.

Tāpat vairāk par vieniem gūtiem vārtiem bijis otrajos puslaikos pēdējās piecās no septiņām cīņām. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,35.

Rezultāts: “Granada” uzvara 3:0 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37