40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: lejasgala duelis Spānijā

Hetafe, 22:00 @ 04.02.2022

1 no 2!

Spānijas futbola čempionāta vienīgajā piektdienas spēlē “Getafe” savā laukumā tiksies ar “Levante”. 22 spēļu laikā “Getafe” kontā ir 22 punkti, un tas ļauj atrasties 16. vietā turnīra tabulā, bet “Levante” ir pēdējā vietā ar 11 punktiem, turklāt no priekšpēdējās vietas atpaliek par sešiem punktiem.

Jāteic, ka “Getafe” aizvada visai sekmīgu nogriezni. Sākot ar 19. decembri, komandas kontā ir trīs uzvaras, viens neizšķirts un zaudējums, turklāt izdevās apspēlēt arī Madrides “Real”. Vienīgo sezonas uzvaru “Levante” izcīnījusi 8. janvārī, bet pārējos mačos, protams, dominē zaudējumi.

Ar koeficientu 1,98 par spēles favorīti tiek uzskatīta “Getafe”. Uz to, ka uzvarētājs spēlē netiks noskaidrots, var uzlikt ar koeficientu 3,30, bet “Levante” panākuma koeficients ir 4,70.

Pēdējās četrās savstarpējās spēlēs “Getafe” laukumā Spānijas čempionāta ietvaros pēc pirmā puslaika fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka pirmo 45 minūšu laikā abu komandu gūto vārtu skaits būs vienāds, ir 1,95.

“Getafe” guvusi vārtus otrajā puslaikā savā laukumā pēdējās četrās no sešām “La Liga” spēlēm. Uz to, ka “Getafe” būs precīza pēc pārtraukuma, var uzlikt ar koeficientu 1,72.

Rezultāts: “Getafe” uzvara 3:0 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Getafe" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37