40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Leeds United” un “Chelsea” duelis

Līdsa, 14:30 @ 13.03.2021

2 no 2!

Anglijas Premjerlīgā sestdien savā starpā tiksies “Leeds United” un Londonas “Chelsea”. Līdsa, kas 16 gadus nebija spēlējusi Premjerlīgā, šosezon demonstrē atzīstamu sniegumu un ar 11 uzvarām 27 spēlēs ieņem 11. vietu, bet “Chelsea” cenšas noturēt 4. vietu, reizē cīnoties arī par augstākām pozīcijām, jo šobrīd 5. vietai komanda ir priekšā par diviem punktiem, bet 2. vieta ir četru punktu attālumā.

“Leeds United” pēdējais mēnesis bijis neveiksmīgs, jo zaudējumu bijis vairāk par uzvarām jeb sešās spēlēs piedzīvotas četras neveiksmes un izcīnītas divas uzvaras, bet “Chelsea” spēlē ļoti labi, jo kopš 19. janvāra nav piedzīvots zaudējums nevienā no turnīriem.

Bukmeikeri sestdienas cīņā paredz “Chelsea” uzvaru, par ko vēsta koeficients 1,77. Uz to, ka spēle noslēgsies neizšķirti, var uzlikt ar koeficientu 3,85, savukārt varbūtībai, ka uzvarēs “Leeds United”, piešķirts koeficients 4,50.

Lai gan “Chelsea” spēlē labi, ar vārtu gūšanu komanda neaizraujas un panākumi vairāk tiek izcīnīti ar aizsardzību, jo pēdējās 10 no 11 Premjerlīgas spēlēm ar “Chelsea” piedalīšanos kopējo gūto vārtu skaits ir mazāks par trim. Varbūtība, ka komandas arī sestdien bieži negūs vārtus (under 2,5), novērtēta ar koeficientu 2,05.

Kā jau tika minēts, “Chelsea” neskrien pa galvu un kaklu, kā rezultātā bieži vien kāda no komandām nemaz negūst vārtus. Pēdējās četrās “Leeds” spēlēs un pēdējās deviņās no 11 “Chelsea” spēlēm kāda no komandām ir palikusi sausā. Uz likmi “abas komandas gūs vārtus – nē” koeficients ir 2,05.

Rezultāts: spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognoze: Kopā gūto vārtu skaits mazāks par 3 (under 2,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37