40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Krollis vai Hejlunds gūs vārtus A sērijas mačā

Bergamo, 19:00 @ 03.05.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

“Atalanta” uzvarā ar 3:2 vārtus neguva ne Rasmuss Hejlunds, ne Raimonds Krollis

Trešdien Itālijas A sērijā risināsies 33. kārtas spēles, vienā no tām Bergamo pilsētā tiekoties mājiniecei “Atalanta” un viesiem “Spezia”, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Raimonds Krollis.

Iepriekšējie rezultāti

“Spezia” un “Atalanta” kopumā ir aizvadījušas tikai septiņas savstarpējās spēles, bet Kroļļa klubs uzvaru izcīnījis nav ne reizi. Vai astotais mēģinājums būs veiksmīgs? Bukmeikeri tā neuzskata, tomēr futbolā iespējams ir viss.

Šogad abu komandu mači bijuši rezultatīvi. 4. janvārī A sērijā cīņa noslēdzās 2:2, bet 19. janvārī Itālijas kausā “Atalanta” uzvarēja ar 5:2. Abos mačos pa golam iesita “Atalanta” otrs rezultatīvākais spēlētājs Rasmuss Hejlunds.

Koeficienti un tendences

“Atalanta” labākais vārtu guvējs Ademola Lukmens savainojuma dēļ pēdējās trīs spēles pēc kārtas nav gājis laukumā un viņa statuss ir neskaidrs arī mačā pret “Spezia”. Ja Lukmens nespēlēs, “Spezia” primārā opcija uzbrukumā būs Hejlunds, kurš parasti pamatsastāvā iet kopā ar Lukmenu.

Līdz ar to palielināsies izredzes, ka 20 gadus vecais dānis varētu iesist pret “Spezia”. Tikmēr “Spezia” sastāvam netiks pieteikti Kroļļa konkurenti Mbala Nzola un Daniels Maldini, kas savukārt uzlabo latvieša izredzes uz spēles laiku.

Pieejams koeficients 1.76, ka vārtus mačā gūs Hejlunds vai Krollis. Tāpat līdzīgi koeficienti ir uz to, ka golus iesitīs Krollis vai Lukmens (ja spēlēs) – 1.74, kā arī Krollis vai Duvans Zapata (1.76).

Citi iznākumi

  • 7.00 – pirmie vārti tiks gūti no 21. līdz 30. minūtei
  • 4.90 – mačā būs sarkanā kartīte
  • 2.65 – kopējais vārtu skaits virs 3,5
  • 2.33 – kopējais stūra sitienu skaits zem 8,5
  • 1.44 – Krollis izdarīs zem 0,5 sitieniem pa vārtiem
  • 1.33 – “Atalanta” pirmā gūs vārtus
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Dubultiespēja: Vārtus gūs Raimonds Krollis vai Rasmuss Hejlunds
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.76
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37