40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: komandām īsti nav par ko cīnīties

Braitona, 16:00 @ 24.04.2022

0 no 2!

Anglijas Premjerlīgā viena no četrām svētdienas spēlēm būs starp “Brighton” un “Southampton”. Laukuma saimniece 33 spēļu laikā sakrājusi 40 punktus un atrodas 10. vietā turnīra tabulā, kamēr viesu kontā par punktu mazāk, bet 13. vieta. Abas komandas sezonas turpinājumā var justies droši par vietas saglabāšanu, taču par Eirokausiem pacīnīties tās nav spējīgas.

Šonedēļ “Brighton” ar 0:3 piekāpās Mančestras “City”, bet pirms tam bija izcīnījusi divas uzvaras, pārspējot divas Londonas komandas – “Tottenham” un “Arsenal”. “Southampton” ceturtdien atzina “Burnley” pārākumu, pirms tam arī izdevās pieveikt “Arsenal”, bet vēl kārtu iepriekš sagrāve pret “Chelsea” ar 0:6.

Ar koeficientu 2,22 bukmeikeri par spēles favorīti izlikuši “Brighton”. Koeficients, ka mačā netiks noskaidrota uzvarētāja, ir 3,35, kamēr uz “Southampton” panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,65.

“Brighton” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem pēdējās 12 no 13 Premjerlīgas mājas spēlēm. Iespēja, ka mājiniekiem būs mazāk par 1,5 vārtiem, novērtēta ar koeficientu 1,64.

Vismaz viena komanda nav guvusi vārtus pēdējās astoņās no desmit “Brighton” mājas spēlēm Premjerlīgā. Vismaz viena komanda negūs vārtus – koeficients 1,97.

Rezultāts: 2:2 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus - nē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.97
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37