40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: kā “Villarreal” sagatavosies atbildes mačam?

Vitorija, 15:00 @ 30.04.2022

0 no 3!

Spānijas futbola čempionāta sestdienas pirmajā spēlē “Alaves” uzņems “Villarreal”. Laukuma saimniece aktīvi cīnās par vietas saglabāšanu, tomēr situācija nav laba, jo komanda ieņem pēdējo vietu, atpaliekot no kārotās 17. vietas par sešiem punktiem. “Villarreal” atrodas 7. vietā, kamēr Eiropas līgas grupu turnīrs ir trīs punktu attālumā.

Iepriekšējie rezultāti

“Alaves” pēdējo spēļu rezultātos ir daudz sarkanās krāsas jeb zaudējumu. Aprīļa vidū komanda izcīnīja uzvaru pār “Rayo Vallecano”, un tas bija pirmais panākums kopš 13. februāra.

“Villarreal” šonedēļ aizvadīja Čempionu līgas pirmo pusfināla spēli, ar 0:2 zaudējot “Liverpool”. Ja skatās sekmes Spānijā, tad pēdējos divos mačos izcīnītas uzvaras, bet pirms tam bija neizšķirts un divi zaudējumi.

Koeficienti un prognozes

Par spēles favorīti bukmeikeri uzskata “Villarreal”, piedāvājot koeficientu 2,16. Uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,50, bet “Alaves” uzvara novērtēta ar koeficientu 3,60.

Pēdējās piecās no septiņām “Villarreal” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka vismaz viena komanda negūs vārtus, ir 2,00.

Pirmais puslaiks ar neizšķirtu noslēdzies pēdējās piecās no sešām “Alaves” mājas spēlēm Spānijas čempionātā – koeficients 2,17.

“Villarreal” nav guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās četrās Spānijas čempionāta spēlēs. Iespēja, ka viesiem būs mazāk par 0,5 vārtiem pēc pārtraukuma, novērtēta ar koeficientu 2,12.

Rezultāts: “Alaves” uzvara 2:1 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.17
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37