40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” pret “Porto”

Turnīra, 22:00 @ 09.03.2021

2 no 3!

Laiks UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlēm! Otrdienas vakarā Turīnas “Juventus” centīsies kvalificēties nākamajai kārtai, taču to mēģinās nepieļaut “Porto”, kura pirmajā mačā bija pārāka ar 2:1. Tātad – lai “Juventus” turpinātu šo Čempionu līgas sezonu, ideālākajā gadījumā jāgūst vārti un jāpaliek sausā.

Starp pirmo astotdaļfināla maču un otro abas komandas aizvadījušas pa četrām spēlēm. “Juventus”, kas vēl cer izcīnīt Itālijas A sērijas titulu, trīs spēlēs guva pa trim vārtiem, tādējādi tiekot pie deviņiem punktiem, taču sāpīgs klupiens sanāca pret “Hellas Verona”, jo tablo vēstīja par 1:1.

“Porto” kontā Portugāles čempionātā divas uzvaras un neizšķirts, bet kausa izcīņas pusfinālā, neskatoties uz lielo teritoriālo pārsvaru, ar 2:3 tika zaudēts “Sporting”, kas nozīmēja neveiksmi arī divu spēļu summā un neiekļūšanu finālā.

Bukmeikeri uzskata, ka “Juventus” šo spēli uzvarēs, piedāvājot koeficientu 1,44. Tas, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēts ar koeficientu 4,75, bet “Porto” uzvara tiek uzskatīta par vēl neiespējamāku – koeficients 7,00.

Čempionu līgas spēles “Juventus” laukumā ir visai rezultatīvas, jo pēdējos septiņos mačos no deviņiem kopā gūti vairāk nekā divi vārti. Uz to, ka arī “Juventus” un “Porto” kopā gūs vismaz trīs vārtus (over 2,5), ir koeficients 1,73.

Saprotams, ka rezultatīvajās spēlēs arī “Juventus” pieliek savu roku, jo septiņos no pēdējiem deviņiem Čempionu līgas mačiem “Allianz” stadionā Turīnas komanda 1. puslaikā guvusi vārtus. Bukmeikeri uzskata, ka arī otrdien “Juventus” būs precīza vismaz vienreiz 1. puslaikā (over 0,5), izliekot koeficientu 1,52.

Visbeidzot – “Porto” guvusi vārtus Čempionu līgā pēdējās 17 spēlēs no 19. Ar koeficientu 1,68 tiek izteikta prognoze, ka Portugāles komanda būs precīza arī šajā spēlē.

Rezultāts: “Juventus” uzvarēja pamatlaiku 2:1 (0:1), papildlaiks noslēdzās ar 3:2, un tālāk iekļuva “Porto”.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Prognoze: Kopā gūto vārtu skaits vairāk par 2,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.73
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37