40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” un “Empoli” mačā vismaz viena komanda negūs vārtus

Turīna, 21:45 @ 21.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Turīnas “Juventus” – “Empoli” 4:0 (1:0)

Itālijas A sērijas 11. kārtā piektdien risināsies Turīnas “Juventus” un “Empoli” savstarpējā cīņa. Mačs notiks Turīnā, taču abu vienību savstarpējie dueļi “Juventus” laukumā 21. gadsimtā nav bijuši pārāk rezultatīvi.

Iepriekšējie rezultāti

Itālijas grands “Juventus”, kas pēdējos gados zaudējis neapstrīdama favorīta statusu Itālijā, šobrīd atrodas astotajā vietā kopvērtējumā ar četrām uzvarām 10 spēlēs, kamēr “Empoli” ieņem 10. pozīciju ar diviem panākumiem tikpat mačos. “Juventus” iekrājusi 16 punktus, bet “Empoli” – 11. “Juventus” vienībai pēdējā laikā uzvaras mijas ar zaudējumiem, kamēr “Empoli” pēdējo trīs maču laikā ir gan uzvarējusi, gan zaudējusi, gan arī cīnījusies neizšķirti.

Koeficienti un tendences

A sērijas ietvaros pēdējās sešās abu vienību savstarpējās spēlēs Turīnā vismaz viena komanda nav spējusi gūt vārtus, attiecīgi, fiksēti tādi rezultāti kā 0:1, 1:0, 2:0, 0:3, utt. Koeficients uz to, ka vismaz viens no klubiem šajā spēlē paliks tukšā ir 1.88.

Ņemot vērā, ka “Juventus” ir mača favorīte, koeficients uz to, ka Turīnas klubs uzvarēs “sausā” ir 2.20. Savukārt koeficients uz to, ka spēlē tiks gūti vairāk kā 2,5 vārti ir 1.80. Precīza sitiena autors varētu būt “Juventus” uzbrukuma līderis Dušans Vlahovičs (1.95), kā arī kopumā spēlē varētu būt vērojami vairāk kā 9,5 stūra sitieni (1.73).

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: "Juventus" un "Empoli" mačā vismaz viena komanda negūs vārtu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37