5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” dodas uz Spāniju

Vilareala, 22:00 @ 22.02.2022

0 no 2!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla cīņas turpināsies otrdienas vakarā. Spānijas komanda “Villarreal”, kas pēdējos četros mačos izcīnījusi trīs uzvaras un vienreiz cīnījusies neizšķirti ar Madrides “Real”, savā laukumā uzņems Turīnas “Juventus”, kas pēdējās divās A sērijas spēlēs dalījusi punktus ar pretiniekiem.

Par nelielu mača favorīti bukmeikeri uzskata “Villarreal”, piedāvājot koeficientu 2,58 uz spāņu komandas uzvaru. “Juventus” panākuma koeficients ir 3,05, bet neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,25.

“Villarreal” guvusi vismaz divus vārtus četrās no pēdējām sešām UEFA Čempionu līgas spēlēm. Koeficients, ka laukuma saimniecei būs vairāk par 1,5 vārtiem otrdienas vakarā, ir 2,54.

Pēdējās piecās no sešām “Juventus” izbraukuma spēlēm Čempionu līgā abas komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Uz to, ka mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,25.

Rezultāts: 1:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT