40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: jaunās un vecās čempiones duelis

Madride, 22:00 @ 08.05.2022

0 no 3!

Nedēļas noslēgumā Spānijas futbola čempionātā tiksies divas Madrides komandas – “Atletico” un “Real”. Ja “Atletico” pagājušajā sezonā kļuva par valsts labāko komandu, tad šajā sezonā par tādu jau kļuvusi “Real”, lai gan vēl četras kārtas palikušas līdz sezonas spēlēm.

Iepriekšējās spēles

“Atletico” pašlaik atrodas 4. vietā, kas ir pēdējā ceļazīme uz UEFA Čempionu līgu, taču pārsvars pār 5. vietu ir tikai trīs punkti, tāpēc komandai nepieciešamas uzvaras, tomēr pēdējo četru spēļu laikā “La Liga” ir tikai viena uzvara, viens neizšķirts un divi zaudējumi.

“Real” šajā nedēļā veica vēsturisku atspēlēšanos Čempionu līgas pusfinālā pret Mančestras “City”, divu minūšu laikā atspēlējot divu vārtu deficītu, panākot papildlaiku un izcīnot vietu finālā, bet pēdējā Spānijas čempionāta mačā komanda nodrošināja “La Liga” titulu.

Koeficienti un trendi

Par spēles favorīti tiek uzskatīta “Atletico” ar koeficientu 2,10. Iespēja, ka uzvarētājs netiks noskaidrots, novērtēta ar koeficientu 3,55, bet uz “Real” panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,75.

“Atletico” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās četrās no piecām mājas spēlēm Spānijas čempionātā. Koeficients, ka komandai būs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 2,05.

“Real” kontā vairāk nekā vieni vārti pēdējās četrās izbraukuma spēlēs “La Liga” ietvaros. Uz to, ka “Real” būs vairāk nekā 1,5 vārti, var uzlikt ar koeficientu 3,00.

Karīms Benzemā ir rezultatīvākais “La Liga” spēlētājs ar 26 gūtiem vārtiem. Benzemā iespēja gūt vārtus svētdienas vakarā novērtēta ar koeficientu 2,58.

Rezultāts: “Atletico” uzvara 1:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Atletico" vairāk nekā 1,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37