40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: izkrišanas zona nav tālu

Londona, 22:00 @ 25.04.2022

0 no 2!

Vienīgā Anglijas Premjerlīgas pirmdienas spēle norisināsies starp Londonas “Crystal Palace” un Līdsas “United”. Ar iegūtajiem 37 punktiem “Crystal Palace” turnīra tabulā atrodas 14. vietā, izkrišanas zonai esot priekšā par deviņiem punktiem, kamēr “United” ir 16. vietā (33 punkti) un apsteidz 18. vietu tikai par pieciem punktiem.

“Crystal Palace”  februāra beigās uzsāka veiksmīgu nogriezni, jo septiņu spēļu laikā, ņemot vērā Premjerlīgu un FA Kausu, tikai izcīnītas piecas uzvaras un piedzīvoti divi neizšķirti. Turpinājums gan nav bijis tik labs, jo zaudēti trīs mači pēc kārtas.

Diametrāli pretējas sekmes ir “United”, jo komandai astoņu spēļu laikā bija viens neizšķirts un septiņas neveiksmes, bet tagad četrās spēlēs ir trīs panākumi un neizšķirts.

Spēles favorīte ir “Crystal Palace” ar koeficientu 2,05. Uz neizšķirtu iespējams uzlikt ar koeficientu 3,70, bet līdzīgs koeficients ir uz “United” panākumu – 3,75.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās astoņās no deviņām Līdsas “United” izbraukuma spēlēm Premjerlīgā. Koeficients, ka mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,87.

Vismaz divi vārti pirmajā puslaikā gūti pēdējās septiņās no astoņām “United” izbraukuma spēlēm Premjerlīgā. Pirmajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,77.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37