40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: izdzīvošanas cīņa

Ņūkāsla, 21:45 @ 08.02.2022

2 no 3!

Pēc pārtraukuma atsāksies spēles Anglijas Premjerlīgā, un otrdienas vakarā savā starpā tiksies komandas, kuras atrodas turnīra tabulas lejasgalā un cīnās par vietas saglabāšanu, – Ņūkāslas “United” un Liverpūles “Everton”. Šajā gadā “United” aizvadījusi tikai trīs spēles – gads iesākts ar zaudējumu trešās līgas komandai Kembridžas “United” “FA Kausa” ietvaros”, kam sekoja neizšķirts ar “Watford” Premjerlīgā un uzvara pār Līdsas “United”.

“Everton” bijis par divām spēlēm vairāk, taču visas trīs reizes Premjerlīgā zaudēts, kamēr “FA Kausā” izdevies aizcīnīties līdz piektajai kārtai. Labā ziņa Liverpūles komandai ir tāda, ka pēdējais mačs norisinājās aizvadītajā nedēļas nogalē, kamēr “United” nav spēlējusi kopš 22. janvāra.

Bukmeikeru vērtējumā otrdienas vakarā nebūs izteiktas favorītes, nedaudz zemāku koeficientu atvēlot mājiniecei Ņūkāslai – 2,60. Nekur tālu neatpaliek koeficients uz “Everton” panākumu (2,80), bet neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,55.

Pēdējās astoņās savstarpējās spēlēs no desmit Premjerlīgas ietvaros Ņūkāslas laukumā komandas pirmos vārtus guvušas līdz 30. minūtei. Koeficients, ka piepildīsies šis notikums arī šajā reizē, ir 1,93.

“Everton” izcēlusies ar vārtu guvumu pirmajā puslaikā pēdējās astoņās no desmit savstarpējām spēlēm “United” laukumā. Iespēja, ka Liverpūle būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, novērtēta ar koeficientu 2,15.

Pēdējās piecās savstarpējās spēlēs Premjerlīgas ietvaros pēc pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,13.

Rezultāts: “United” uzvara 3:1 (1:1), pirmos vārtus gūstot 36. minūtē

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.13
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37