Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Huesca” un “Elche” cīņā par vietas saglabāšanu

Hueska, 22:00 @ 09.04.2021

2 no 2!

Spānijas augstākajā futbola čempionātā piektdien norisināsies viens mačs. “Huesca”, kas ar 24 izcīnītiem punktiem šobrīd ieņem 18. vietu, tādējādi atrodoties izkrišanas zonā, cīnīsies pret “Elche”, kas izcīnījusi par diviem punktiem vairāk un atrodas pozīciju augstāk.

Pēdējās sešas “Huesca” spēles Spānijas čempionātā noslēgušās ar dažādiem iznākumiem, jo bijušas gan divas uzvaras, gan divi zaudējumi, gan divi neizšķirti. Tādā pašā spēļu nogrieznī sliktāk veicies “Elche”, kas izcīnījusi tikai vienu uzvaru, divreiz tikusi pie punkta, bet trīs mačus noslēgusi kā zaudētāja.

Pēdējās sešās izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā “Elche” ir ielaidusi vārtus 2. puslaikā. Uz to, ka “Huesca” būs precīza mača 2. puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,75.

“Huesca” guvusi vārtus un ielaidusi vismaz vienus pēdējās piecās no sešām “La Liga” spēlēm. Vai abas komandas gūs vārtus šajā mačā? Koeficients 2,05 ziņo, ka iespēja ir visai reāla.

Rezultāts: “Huesca” uzvara 3:1 (2:1)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Huesca" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37