Hueska, 22:00 @ 09.04.2021

2 no 2!

Spānijas augstākajā futbola čempionātā piektdien norisināsies viens mačs. “Huesca”, kas ar 24 izcīnītiem punktiem šobrīd ieņem 18. vietu, tādējādi atrodoties izkrišanas zonā, cīnīsies pret “Elche”, kas izcīnījusi par diviem punktiem vairāk un atrodas pozīciju augstāk.

Pēdējās sešas “Huesca” spēles Spānijas čempionātā noslēgušās ar dažādiem iznākumiem, jo bijušas gan divas uzvaras, gan divi zaudējumi, gan divi neizšķirti. Tādā pašā spēļu nogrieznī sliktāk veicies “Elche”, kas izcīnījusi tikai vienu uzvaru, divreiz tikusi pie punkta, bet trīs mačus noslēgusi kā zaudētāja.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Pēdējās sešās izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā “Elche” ir ielaidusi vārtus 2. puslaikā. Uz to, ka “Huesca” būs precīza mača 2. puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,75.

“Huesca” guvusi vārtus un ielaidusi vismaz vienus pēdējās piecās no sešām “La Liga” spēlēm. Vai abas komandas gūs vārtus šajā mačā? Koeficients 2,05 ziņo, ka iespēja ir visai reāla.

Rezultāts: “Huesca” uzvara 3:1 (2:1)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Huesca" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
36
Precīzas
19
Zaudētas
17
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
79
Precīzas
45
Zaudētas
33
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021