SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognozes un trendi: “Getafe” un “Granada” spēlējušas sekmīgi

Getafe, 20:00 @ 20.01.2022

3 no 3!

Paralēli Spānijas kausa izcīņas mačiem ceturtdien norisināsies arī viena Spānijas futbola čempionāta cīņa. “Getafe”, kas tikai par punktu ir priekšā izkrišanas zonai, tiesa, aizvadot par spēli mazāk, savā laukumā uzņems “Granada”, kas ieņem 13. pozīciju ar 24 punktiem.

Jāteic, ka “Getafe” ļoti par pēdējā laika rezultātiem nevar sūdzēties. Iepriekšējā spēlē komanda zaudēja “Sevilla”, bet gadu iesāka ar sensacionālu uzvaru pār Madrides “Real”, bet decembra izskaņā pieveikta arī “Osasuna”. Arī “Granada” sniegums bijis visai pozitīvs, jo pirms pusotras nedēļas sadalīti punkti ar “Barcelona”, decembra beigās apspēlēta čempione “Atletico”, bet kopumā pēdējo reizi komanda zaudēja tikai 21. novembrī.

Bukmeikeru vērtējumā galvenā favorīte šajā spēlē ir “Getafe” – koeficients 2,10. Iespēja, ka spēle noslēgsies bez uzvarētāja noskaidrošanas, novērtēta ar koeficientu 3,15, bet uz “Granada” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 4,30.

“Getafe” uzvarējusi pēdējās četrās no piecām mājas spēlēm “La Liga”. Koeficients uz komandas triumfu ceturtdienas vakarā ir 2,10.

“Granada” izcēlusies ar vārtiem pēdējās septiņās no astoņām Spānijas čempionāta spēlēm. Koeficients, ka komanda būs precīza šajā spēlē, ir 1,70.

Pēdējās četrās “Granada” spēlēs “La Liga” pēc pirmā puslaika ir neizšķirts. Iespēja, ka pēc pirmajām 45 minūtēm būs vienāds rezultāts uz tablo, novērtēta ar koeficientu 1,88.

Rezultāts: “Getafe” uzvara 4:2 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Getafe" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes244
Precīzas130
Zaudētas111
Atgrieztas3
Peļņa:+5,78

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu