40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Furth” pretosies

Berlīne, 21:30 @ 29.04.2022

2 no 2!

Piektdienas vakarā Vācijas Bundeslīgā norisināsies spēle starp Berlīnes “Union” un “Furth”. Kad līdz čempionāta beigām palikušas tikai trīs kārtas, “Union” ar 50 punktiem ir sestajā vietā, kas nozīmētu dalību UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā, bet pozīciju zemāk esošā Ķelne atpaliek tikai par punktu, kamēr 5. vietas īpašniece “Freiburg” ir priekšā tikai par diviem. “Furth” cīnās tikai par godu, jo komanda zaudēs vietu spēcīgāko sabiedrībā.

Iepriekšējie rezultāti

Svarīgu uzvaru “Union” izcīnīja iepriekšējā kārtā, jo ar 2:1 tika apspēlēta “RB Leipzig”, kam pāris dienas iepriekš tika zaudēts Vācijas kausa pusfinālā. Bundeslīgā komanda izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas.

Atrodoties pēdējā vietā, uzvaras nāk reti. Visas uzvaras “Furth” izcīnījusi laika periodā starp 12. decembri un 12. februāri, bet kopš tā laika komandas kontā piecas neveiksmes un četri neizšķirti. Interesanti, ka viena no sezonas uzvarām ir tieši par Berlīnes komandu.

Koeficienti un prognozes

Jau pēc vietām tabulā redzams, kura komanda ir favorīte, un tā ar koeficientu 1,28 ir “Union”. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 6,00, savukārt “Furth” panākums novērtēts ar augsto koeficientu 15,00.

Ne vairāk kā vieni vārti gūti pēc pārtraukuma pēdējās astoņās no deviņām “Union” spēlēm Bundeslīgā. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,80.

Pēdējās piecās no sešām izbraukuma spēlēm Bundeslīgā “Furth” nav zaudējusi pirmajā puslaikā. Uz to, ka pirmās 45 minūtes viesi nezaudēs (dubultiespēja X2), var uzlikt ar koeficientu 2,11.

Rezultāts: 1:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Furth" 1. puslaiku nezaudēs (dubultiespēja X2)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.11
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37