Prognozes un trendi: “Furth” pretosies

Berlīne, 21:30 @ 29.04.2022

2 no 2!

Piektdienas vakarā Vācijas Bundeslīgā norisināsies spēle starp Berlīnes “Union” un “Furth”. Kad līdz čempionāta beigām palikušas tikai trīs kārtas, “Union” ar 50 punktiem ir sestajā vietā, kas nozīmētu dalību UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā, bet pozīciju zemāk esošā Ķelne atpaliek tikai par punktu, kamēr 5. vietas īpašniece “Freiburg” ir priekšā tikai par diviem. “Furth” cīnās tikai par godu, jo komanda zaudēs vietu spēcīgāko sabiedrībā.

Iepriekšējie rezultāti

Svarīgu uzvaru “Union” izcīnīja iepriekšējā kārtā, jo ar 2:1 tika apspēlēta “RB Leipzig”, kam pāris dienas iepriekš tika zaudēts Vācijas kausa pusfinālā. Bundeslīgā komanda izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas.

Atrodoties pēdējā vietā, uzvaras nāk reti. Visas uzvaras “Furth” izcīnījusi laika periodā starp 12. decembri un 12. februāri, bet kopš tā laika komandas kontā piecas neveiksmes un četri neizšķirti. Interesanti, ka viena no sezonas uzvarām ir tieši par Berlīnes komandu.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Koeficienti un prognozes

Jau pēc vietām tabulā redzams, kura komanda ir favorīte, un tā ar koeficientu 1,28 ir “Union”. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 6,00, savukārt “Furth” panākums novērtēts ar augsto koeficientu 15,00.

Ne vairāk kā vieni vārti gūti pēc pārtraukuma pēdējās astoņās no deviņām “Union” spēlēm Bundeslīgā. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,80.

Pēdējās piecās no sešām izbraukuma spēlēm Bundeslīgā “Furth” nav zaudējusi pirmajā puslaikā. Uz to, ka pirmās 45 minūtes viesi nezaudēs (dubultiespēja X2), var uzlikt ar koeficientu 2,11.

Rezultāts: 1:1 (0:1)

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Furth" 1. puslaiku nezaudēs (dubultiespēja X2)
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.11
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT