40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Fulham” ar cerībām palikt Premjerlīgā

Londona, 22:00 @ 10.05.2021

1 no 3!

Pirmdienas vakarā Anglijas Premjerlīgā norisināsies viena spēle, un tā būs starp “Fulham” un “Burnley”. Turnīra tabulā “Fulham” ar 27 punktiem atrodas 18. vietā jeb izslēgšanas zonā, savukārt “Burnley” ir pozīciju augstāk, tiesa, punktu ziņā handikaps ir salīdzinoši drošs – deviņi. Lai “Fulham” noturētu vietu līgā, jānotiek lielam brīnumam.

“Fulham” maija pirmajā dienā zaudēja “Chelsea”, bet kopumā aizvadītajos sešos mačos piedzīvotas piecas neveiksmes, bet vienreiz spēlēts neizšķirti. Apskatot “Burnley” sniegumu tādā pašā nogrieznī, var redzēt, ka sekmes bijušas labākas, jo izcīnītas divas uzvaras, bet četrreiz atzīts pretinieku pārākums.

Par favorīti bukmeikeri šajā cīņā nodēvējuši “Fulham”, jo koeficients uz komandas uzvaru ir 2,18. Visai līdzvērtīgi novērtētas iespējas, ka uzvaru izcīnīs “Burnley” (3,35) vai mačs noslēgsies ar vienādu rezultātu (3,40).

Pēdējās sešās “Burnley” izbraukuma spēlēs Premjerlīgā komandas guvušas vismaz trīs vārtus. Iespēja, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, novērtēta ar koeficientu 1,95.

“Fulham” pēdējās deviņās spēlēs no 11 pirmie puslaiki noslēgušies neizšķirti. Uz to, ka arī pirmdienas vakara pirmās 45 minūtes noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

“Fulham” nav izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos 2. puslaikā pēdējās 11 no 12 mājas spēlēm Premjerlīgā. Bukmeikeri izlikuši koeficientu 2,10, ka komanda arī šoreiz mača otrajā daļā nebūs precīza.

Rezultāts: “Burnley” uzvara 2:0 (2:0)

Šovakar gaidāmas divas interesantas spēkošanās Eiropas TOP līgās

Standings provided by Sofascore
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37