Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Fiorentina” tiecas uz labāko sešinieku

Florence, 21:45 @ 17.01.2022

1 no 2!

Itālijas A sērijā pirmdienas vakarā norisināsies trīs cīņas, no kurām pēdējā ar spēkiem mērosies “Fiorentina” un “Genoa”. Brīdī, kad visas komandas aizvadījušas vismaz 20 spēles, krietni augstāk turnīra tabulā ar 32 punktiem atrodas “Fiorentina”, ieņemot astoto vietu, kamēr “Genoa” cīnās par vietas saglabāšanu, jo ar 12 punktiem ir priekšpēdējā vietā.

Pirms dažām dienām “Fiorentina” Itālijas kausā izslēdza “Napoli”, pārliecinoši triumfējot papildlaikā ar 5:2. A sērijā sekmes gan nav bijušas tik spožas, jo pēdējais panākums izcīnīts 11. decembrī, kopš tā laika divreiz spēlējot neizšķirti un vienreiz zaudējot. “Genoa” kausā piekāpās “Milan”, bet nacionālajā čempionātā pa visu sezonu uzvarējusi tikai vienreiz, kas bija 12. septembrī.

Nav nekāds pārsteigums, ka bukmeikeri izlikuši “Fiorentina” par spēles favorīti, piedāvājot koeficientu 1,45. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 4,75, bet uz “Genoa” panākumu var uzlikt ar koeficientu 8,50.

Pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm “Fiorentina” laukumā A sērijā kāda no komandām nav guvusi vārtus. Koeficients, ka vismaz viena komanda negūs vārtus, ir 1,83.

Interesanti, ka “Genoa” pēdējās piecās spēlēs “Fiorentina” laukumā nav zaudējusi otrajā puslaikā (viena uzvara un četri neizšķirti). Uz to, ka “Genoa” nezaudēs arī šīs spēles otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,90.

Rezultāts: “Genoa” uzvara 6:0 (3:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus - nē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37